Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudsz a nyelveddel?

Mit tudsz a nyelveddel?

Figyelt kérdés

Megcsavarni? Balra és jobbra is? Hasonlóan csak jobban megtekerve.

[link]

Felhajlítani két oldalt, mintha cső lenne?

[link]

Mindkettőt?

Egyiket sem?

Mindenfélét? Többszörösen behajlítgatni?

[link]



2018. júl. 22. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem tudom, viszont jól nyalok vele.
2018. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt tudom, és a harmadik képen, a bal oldaliakat. Na meg jól csókolni tudok vele.
2018. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Másodikat csak.
2018. júl. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőt, jobbra-balra 360 fokban tudom forgatni. :D

Előre és hátrahajtani is tudom ugyanolyan mértékben mint a "cső" képeken.

Tudom tömöríteni és akkor nagyon pici nyelvem van, meg ellazítani és akkor eldönthetem, hogy vagy nagyon széles vagy nagyon hosszú.

"Gömb" alakúvá is tudom formálni, meg tudom birizgálni vele azt a hátsó kis lógó cucclit (nyelvcsap azt hiszem) amitől rám jön a hányinger. xD Ennek gyakorlása közben megszakadt az alatta lévő, a nyelvet a száj alsó részével összekötő kis valami aminek nem tudom a nevét és a Google sem segít ki, azóta begyógyult, de sokkal jobban mozog össze-vissza.

Ééééés ennyi életem legnagyobb teljesítménye. :D

2018. júl. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaj, és az utolsó képről csak az első nem megy. 4-es voltam. :D
2018. júl. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme?
2018. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsit megcsavarni.
2018. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én ki tudom venni és fordítva visszarakni.
2018. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Állítólag a csőalakra hajlítást az emberek 85%-a tudja. Régebben azt hitték ez is ilyen átörökíthető tulajdonság, de mint kiderült mégsem. A génekhez köze van valahogyan.

Amiről viszont semmit nem találtam, hogy valamikor azt tanították egy ember vagy hajlítani, vagy csavarni képes, de mindkettőt nem tudja. Érdekelt volna, hogy ez mennyire igaz, de erről sehol semmi. A válaszok alapján mégis lehetséges.

Azt nem tudom, hogy az egyéb mutatványok mennyire géneken múlnak vagy gyakorlásfüggőek, a #4 azért elég ritka lehet.

Én csak csavarni tudom, mindig próbáltam hajlítani, de nem ment. Állítólag mégis tanulható, vagyis 10-ből egynek sikerült egy kísérlet szerint, de lehet ő mindig tudta csak nem próbálta.

#1, #2 Azok is nagyon hasznos képességek. :) [link] Gyakoroljatok sokat! Légyszi ne küldjetek róla képet! :D

#8 Olyankor megváltozik az ízérzékelésed? Elől érzed a keserűt, hátul meg az édeset?

#4 Megnézném képen, lenne rá bizonyíték, hogy mégis tudja mindkettőt ugyanaz az ember! Mitől sérült meg a nyelved? Előtte is tudtad? Csak olyan képeket találtam ahol kettévágott nyelvű emberek tudták kétfelé mozgatni a fél nyelvüket.

2018. júl. 22. 11:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. De legalább jól fel van vágva.
2018. júl. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!