Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak az idősebb férfiak...

Miért csak az idősebb férfiak tetszenek? 16/L

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudom elképzelni magam egy velem egykorú fiúval. A legfiatalabb férfi, aki valaha is tetszett, 25 éves. Nagy átlagban a 35-40 éves férfiak tetszenek, de tetszett már 70 éves férfi is. És nem mellesleg sokszor nagyon rosszul is érint a dolog, annak ellenére, hogy nem tudok ezen változtatni, mert senkivel nem tudom megtárgyalni ezt a témát.
2018. júl. 22. 21:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%
Kedves Barátom! Tudod, véleményem szerint nagyon helyesen azzal kezdted a mondandódat, hogy nem szabad általánosítani, de sajnos a végére Te magad is odáig jutsz el, hogy minden olyan férfi hülye, aki egyáltalán rá mer nézni egy fiatalabb lányra. Ezt csak azért mondod, mert úgy gondolom nem jársz eleget az emberek között vagy szándékosan eltakarod a szemedet, ha olyat látsz ami a saját keresztény értékrended alapján elítélendő. Ettől függetlenül van olyan amiben lényegében igazad is van és erre hamarosan ki is fogok térni. De előbb inkább azzal szeretném kezdeni, hogy az ember biológiai szempontból teljes nyugalommal állatnak nevezhető. Ugyanabból az anyagból vagyunk, nagyjából hasonló a felépítésünk, ugyanúgy szív dobog bennünk akár csak egy teknősbékában. Ráadásul ha úgy vesszük, akkor csúcsragadozó, csak éppenséggel immáron kettőmillió nyolcszázezer évvel ezelőtt még majomember korábban feltalálta a bunkósbotot, tehát az evolúció során nem volt már szüksége oroszlánfogakat meg tigriskarmokat növesszteni a vadászathoz. Az oroszlán meg a tigris viszont nem volt ilyen okos, nem találta fel egyik sem a bunkósbotot, így jobb híján megmaradtak a fogaknál meg a karmoknál. De ha már az etológiánál tartunk, akkor erről nagyon szívesen beszélgetek bárkivel, érdekel is, meg szeretem is mert valóban egy rendkívül érdekes és sok titkot rejtő tudományág. Először ugyebár biológusnak kell lenned hozzá aztán még négy év az egyetemen, szóval összesen nyolc év tanulás után lesz valaki etológus és akkor nyilatkozhat arról, hogy az ember mennyire állat, vagy az állat éppenséggel mennyire ember. Vagy a kislány mennyire nagylány, vagy a nagylány mennyire kislány és akkor azt hiszem vissza is érkeztünk az eredeti témánkhoz. Szóval igen, teljesen igazad van abban, hogy érzelmi és szellemi érettségben nagyon is vannak különbségek, csakhogy valamiről nagyon elfeledkeztél, mert annyira mások lehülyézése járt a fejedben, hogy erre már nem marad agyi kapacitásod. Tehát arról van szó, hogy a mai világban az eddigiekhez képest jelentősen megváltoztak a dolgok, két azonoskorú egyed (nevezzük őket lánynak, mert az olyan cuki) egyáltalán nem biztos, hogy az érzelmi és szellemi fejlettség ugyanazon fokán tart éppen. Simán megeshet: a buszon két ugyanolyan korú lány közül az egyik még barbisat játszik a telefonján, de a mellett ülő téged bámul, szépen fésülgeti a kezével a szépséges aranysárga haját és azt nézi vajon milyen hatást tud ezzel kiváltani belőled. Aztán hirtelen gondol egyet, lecsúszik az ülésen úgy, hogy a combja hozzáér a térdedhez és szemrebbernés nélkül a nadrágja közepére teszi a kezét. A másik mellett ülő pedig észre sem veszi mi történik, mert a barbis app leköti minden figyelmét. A múltkor pedig 15 éves részeg gimnazista lányok lehányták a cipőmet hajnali háromkor az éjszakai buszon, hát egy napig takarítottam róla azt a büdös valamit, fúj de undi volt... De hozhatom erre a saját példámat is, habár én kisfiú vagyok. Tisztán emlékszem rá, amikor nagyjából kilenc, tíz éves koromban otthon kivágtam kisollóval a színes magazinokból a nőket ábrázoló képeket, nem sokkal később pedig az ágyam alatt rejtegettem a szexmagazinokat amiket kissé ázottan az erdőben találtam. Sőt, bevallom a vonaton ha leült mellém egy idősebb nő (aki így utólag elgondolva lehetett vagy tizenhét-huszonhárom éves maximum) és hozzám ért a harisnyás lába, hát azt hittem az már maga a földi paradicsom. Csak sajnos Gödöllőnél mindig le kellett szállnom, mivel ott laktam akkoriban, nem messze a Két lányakt elnevezésű pompás köztéri képzőművészeti alkotástól. A nevéből adódóan két mezítelen, avagy anyaszült meztelen lányt ábrázolt vidám pózban. Szóval ha valaki barbizó kislányt liliomtiprásban részesíti, az nyilvánvalóan büntetendő, de ha valaki önmagától vágyik a testi kapcsolatra akkor kedves egészségére, érezze jól magát! Oh, bár csak csónakban ülhetnék azzal a lánnyal ott ahol sűrű a nádas és lehullhatna rólunk minden erkölcsi lánc. Szemébe néznék és az mondanám nem vagyok házas, mert ez az igazság. Oh, egy balatoni nyár... [link] És nyilván az ilyen nem rögtön házasodni akar, ahogyan a kedves előző hozzászóló ezt feltételezni vélte. Erkölcstan helyett inkább szexuális felvilágosítást meg párkapcsolati viselkedéskultúrát kellene tanítani az iskolákban, mivel úgy tűnik arra lenne nagyon igény. Vagy a kedves előző hozzászóló gondolja, hogy Neki szeplőtelen fogantatás útján fog majd gyermeke születni? Abban már nincs kedvem belemenni szerintem ki a gyerek és ki nem, ezt úgyis látja az akinek van szeme a látásra és füle a hallásra. Bizony mondom meguntam további folytatni, megyek inkább járok egyet a szabadban, eső után mindig nagyon friss és egészséges a levegő... Amit írtam az előző két hozzászólásomban továbbra is tartom, mind a szabad párválasztással és mind a szeretettel kapcsolatban. Élni lehet és nem csak muszáj, szeretni lehet és nem csak muszáj... Ezt még Gargantua is remekül megértette... A szentmise végetért, menjetek békével a Balatonra pancsizni... A kérdés kiírójának pedig pacsi, csak magadra halgass, soha ne másokra, különben sohasem leszel igazán boldog. Ne azzal törődj mások mit gondolnak vagy mit ír elő neki a bibliai vagy bármi amibe elmenekülnek a világ elől, élj úgy ahogy élni szeretnél mert ez a Te életed és egyedül Neked van jogod dönteni róla. És ne felejts el megölelni mindenkit akit szeretsz...
2018. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok papbácsi áll mostanában bíróság elé pedofilbotrány miatt ahhoz, hogy valódi hitele legyen ennek az erkölcsi szentmaszlagnak. A biblia helyett inkább a rumbatököt rázzuk, mert annak hangja is van és jól is beszél.
2018. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"de sajnos a végére Te magad is odáig jutsz el, hogy minden olyan férfi hülye, aki egyáltalán rá mer nézni egy fiatalabb lányra"


Én nem ezt írtam. Nézni lehet. Csak tudod, a felnőtt ember az agyával is tud gondolkodni, nem csak a farkával. Ez különböztet meg bennünket az állatoktól. Vagy belátod, hogy egy kislánynak lelki sérülést okozol, vagy csak a saját vágyaidat éled ki önző módon. Ez érett belátás kérdése, nem pedig prűdség vagy keresztény értékend kérdése. Tovább nem olvastam a maszlagodat, nem is érdekel.

2018. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne hallgass arra az eszementre kérdező,aki ezt a komplexusod pártolja. Biztos vonzóbb az ő válasza,de ettől függetlenül még nem helyénvaló.
2018. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem értem a logikád, hogy attól, mert idősebb férfiak tetszenek, attól miért lennék igénytelen. Nagyon látszik, hogy még életedben nem láttál. (: Másrészt, a kérdésem nem arról szólt, hogy szerintetek helyes-e, vagy ti egyetértetek azzal, hogy nekem nem a saját korosztályom tetszik.

A kérdésemet pedig nem azért írtam ki, hogy egymásnak ugrasszam az embereket, egyetértek, hogy fölösleges a keresztény, papbácsis maszlagot idekeverni, de szabad világban élünk, ha 70 éves férfivel akarok együtt lenni, akkor vele leszek együtt, és még akkor sem lesz senkinek beleszólása a dologba.

2018. júl. 23. 19:43
 16/23 anonim ***** válasza:

Jó, lehet, hogy a papbácsis cucc egy picit erős volt, de annyira talán mégsem, mint amikor valaki egyből lehülyéz valakit, akit konkrétan soha életében nem látott és egyáltalán semmit nem is tud róla. Azt pedig bárki kiolvashatja abból amit írtam, hogy egyáltalán nem gyerekekre és erőszakos dolgokra gondoltam, ez annyira távol áll tőlem is, mint a cicától a tökfőzelék. Ezeket pedig nem szabad komolyan venni, tök mindegy mit írsz le, abba egyből belekötnek mert ezzel foglalják le magukat esténként. Ha azt írnád a Hold zöld, azt mondanák sárga; de ha sárgát mondanál akkor egyből zöldnek látnák. A lényeg, hogy mindig Te legyél a végén a hülye, akire kígyót-békát rámondhatnak. Picit sem tartom rossznak azt, ha egy fiatalabb, 14 éves kor feletti lány idősebb férfiakkal is barátkozik és ha egy idősebb nő egy fiatalabb férfival találkozik abban sincs semmi rossz. Persze ettől függetlenül azonos korúak ugyanúgy ismerkedhetnek, barátkozhatnak egymással. Egy fiatal lány barátkozzon egy fiatal fiúval, de ha akar akkor ez mellett legyen idősebb barátja is. Többek között ennek a dolognak a társadalmi gátlása az egyik oka a nőgyűlöletnek és az agresszív femininzmusnak ami bizonyos szinten túl már férfigyűlöletnek mondható. És ezek mind nagyon rossz dolgok, az olyan embereket kell kiközösíteni akik nőgyűlölőek vagy férfigyűlölőek.


A lányoknak mondom, hogy szabad, de csak ésszel. Szóval csak olyannal akit már régebb óta ismersz, teljesen megbízol benne és tudod, hogy nem fog veled erőszakoskodni ha Te valamit nem akarsz. De különben egy fiatalabb fiú is lehet erőszaktevő, egyáltalán nem a kortól függ. Ha pedig ilyet tapasztalsz, akkor azt be kell jelenteni a rendőrségen. De alapvetően osztom a nyugati szociológusok véleményét ami a saját véleményem is, tehát akkor lesz jó egy társadalom, ha az életkortól és nemektől függetlenül szabályozott és biztonságos környezetben minden irányban átjárható.


A vicces a dologban az, hogy talán az Oxfordi egyetem éppen a napokban publikálta az öregedésre vonatkozó friss kutatásait. És abban az van leírva, hogy van aki gyorsabban, van aki lassabb öregszik, tehát a számmal jelölt egzakt életkorodnál a valóságban pár évvel idősebb és fiatalabb is lehetsz, mivel az évek alatt összejön annyi csúszás.

2018. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#14: Miért nem helyénvaló! Kérlek magyarázd ezt el részletesen mindenkinek, szeretném én is jobban érreni, mivel eszement vagyok. ☺️😃😀😛 Ráérek válsszolgatni egész nyáron, ameddig nincs iskola munkanélküli vagyok.
2018. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#15: Te nagyon el vagy rontva.
2018. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18 Úristen, te milyen aranyos vagy. Köszönöm, drágám!
2018. júl. 23. 22:51
 20/23 anonim ***** válasza:
Itt nincs helye a gúnyolódásodnak, vedd észre, hogy itt probléma van, de könnyebb vele nem foglalkozni.
2018. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!