Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak az idősebb férfiak...

Miért csak az idősebb férfiak tetszenek? 16/L

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudom elképzelni magam egy velem egykorú fiúval. A legfiatalabb férfi, aki valaha is tetszett, 25 éves. Nagy átlagban a 35-40 éves férfiak tetszenek, de tetszett már 70 éves férfi is. És nem mellesleg sokszor nagyon rosszul is érint a dolog, annak ellenére, hogy nem tudok ezen változtatni, mert senkivel nem tudom megtárgyalni ezt a témát.
2018. júl. 22. 21:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy te az én érdekeimet képviseled, kicsim. A sok nagyon gonosz, buta bácsi pedig csak rosszat akar nekem. Puszi
2018. júl. 23. 23:04
 22/23 anonim ***** válasza:
36%

A jelenleg hatályos Btk. 2012. évi C. törvény alapján ez a nagy büdös helyzet Magyarországon:


14 és 18 év közötti személy 12 éven felüli személlyel akkor létesíthet szexuális kapcsolatot, ha a 12 éven felüli személy abba saját akaratából beleegyezett és nem történt kényszerítő cselekmény, ebben az esetben szabad és nem büntetendő.


18 éven felüli személy 14 éven felüli személlyel akkor létesíthet szexuális kapcsolatot, ha a 14 éven felüli személy abba saját akaratából beleegyezett és nem történt kényszerítő cselekmény, ebben az esetben szabad és nem büntetendő.


Ennyi, a téma túl van tárgyalva.

2018. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát már csak röhögni tudok rajta, milyen ostoba, buta emberek vannak itt, ide írok egy hivatalos állami, törvénybe iktatott álláspontot ami nem is a saját véleményem és azt is nullára pontozzák le. Ezek olyan sötétek, tudatlanok itt mint a pincéjükben a patkány. Nem baj, forognak csak a tengelyük körül ameddig el nem szédülnek! Haha, haha! 😃😃😃😃😃😃😄🐒 És ezek a hülye emberek tömik szegény lányok fejét a saját butaságaikkal. Egyébként ez már konkrétan internetes zaklatásnasnak minősül, ami ellen nem csak lehet de feljelentést is kell tenni. Van minden Rendőrkapitányságon internetes bűncselekményekre szakosodott részleg...
2018. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!