Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idén harmadjára futok neki az...

Idén harmadjára futok neki az egyetemnek. Szerintetek sikerülhet ilyen ennyi próbálkozás után?

Figyelt kérdés

Kétszer elkezdtem ugyanazt a szakot, majd abbahagytam, utána kihagytam egy évet, mert belefáradtam. Idén újra jelentkeztem, most egy teljesen másik szakra, örülök neki, érdekel, és úgy érzem, könnyen el is fogok tudni helyezkedni azzal, amit tanulni fogok.

Csak nagyon félek, hogy ismét kibukok/feladom, nagyon agyenge az akaraterőm. Leginkább lelki dolgok miatt nem tudtam első 2 alkalommal bent maradni, annyira el voltam foglalva a gondolataimmal, személyes problémákkal, hogy képtelen voltam mellette tanulni. Szeretnék ez alkalommal mindent megtenni a sikerért. Szerintetek van remény?


2018. júl. 27. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van remény, hogyne lenne! Sok sikert!
2018. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tettél is valamit annak érdekében, hogy megváltozz, és a tanulásra tudj összpontosítani, akkor igen, máskülönben ugyanúgy kibuksz, és nem változtat semmit mások vagy a saját hited, ha erőfeszítést nem teszel.
2018. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el. Tudd, hogyha most újra megpróbálod, mindenképpen sikerülnie kell, mert ha nem, csak felesleges 3 éved elmegy a semmibe....
2018. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és már jobb a helyzet? háááááááát én nemtom melyik egyetem, melyik szak, de nekem is voltak igen durva problémáim, azért ezt nem teljesen értem. de hát nem tudhatom persze ...
2018. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, menni fog!

Bátyám az első egyetemét hagyta ott, aztán átment egy másikra, bár maradt ugyanazon a szakon és most már ott tart, hogy egy hónap múlva doktorál.

Én az első szakomat hagytam ott az orvosi miatt, de két év után rájöttem, hogy nem tudom fizetni a kiadásaimat. Muszáj volt otthagynom. Így átmentem egy orvosihoz közel álló szakra, ami mellett tudtam dolgozni és simán lediplomáztam. Jelenleg jól állok anyagilag, így lehet megint nekiindulok az orvosinak, mert nekem az szerelem és nagyon akarom.

Ha hiszel magadban kérdező, akkor minden sikerülhet. Ne arra figyelj, hogy mennyi minden nem jött össze, hanem előre kell nézni és harcolni. Keress magadnak egy motivációt pl. jó munka a jövőben, és ha elgyengülsz, akkor erre gondolj. Kitartás!!!

2018. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a fejedet rendbe rakod, akkor menni fog
2018. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!