Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnél olyan halálának akit...

Örülnél olyan halálának akit nem szeretsz? Ma elhunyt egy gyerekkori terrorizálom.

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban megvert engem sokszor többedmagával, egyszer az ujjam is eltörték. Egyszer a biciklimet is elrabolta tőlem, pedig 1 évig könyörögtem érte a szüleimnek hogy vegyék meg. Az egész környéket terrorban tartotta. Közben felnőttem, ő meg csöves lett. Örülök neki.
2018. júl. 27. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg én is örülnék. Tudom, hogy ez gonosz dolog, de hát ha egyszer ezt csinálta...
2018. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Szia, általában én senkinek se örülök hogy valami baja lesz.. az egyik régi utálom (utaló oldalakat csinált,vehazudta a szüleimnek hogy cigizek stb.) Májbetegsége lett (gyógyítható) napokat bogtem végig.. én ilyen vagyok, nem tudom hogy mások milyenek.. ez nálad sokkal nagyobb általában ilyeneknek nem örülünk de én megértelek és lehet hogy én is örülnék.. másoknak ezt ne hangoztasd és nem lesz semmi.. amúgy ne aggódj ez teljesen normqlis..
2018. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyiban örülnék, hogy ezek után biztos lehetek abban, hogy ő már többé nem fog bántani.

Én sosem kívánok rosszat másnak, csak annyit, hogy ő engem ne bántson többé. Ha azért nem fog bántani, mert messzire költöztem onnét, az nekem ugyanúgy elég lenne.

De a szenvedésének, halálának nem örülnék. Az más kérdés, hogy nem is sajnálnám úgy, mint egy általam tisztelt embert. Egyszerűen vállat vonnék és nem foglalkoznék vele.

2018. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2018. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki kifejezetten, de biztosan eszembejutna hogy “na most visszakaptad”
2018. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon. Főleg, ha hosszú ideig kínlödott volna közben.
2018. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem elhunyt hanem megdöglött az egyik volt osztálytársam mostanra 1 éve aki 2× majdnem megölt kiskoromban és 3-4 embert szintúgy. 1× maradandó testi károsodást okozott volna (életem végéig nyomorék lettem volna) ha valaki nem lép közbe. Kívánom hogy az alvilágban rothadjon a lelke és ünneplem a halálát változó ideig de legalább 2 napig és max. 1 hétig. De azt is remélem hogy föltámad hogy én megölhessem kétszer és újra éleszthessem és még ötször megölhessem azt a képződményt.
2018. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne örülnék, volt is már ilyen.
2018. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Engem általános iskolában terrorizált és vert meg párszor egy küzdősportos srác. Direkt nem írom mire járt. Nagyon megnyomorított lelkileg, kemény 6 éven keresztül (harmadik elején kezdte és nyolcadikig ment). Teljes terror alatt tartott. Állandóan maga mellett, mintha legjobb barátok lennénk, de elijesztett tőlem mindenkit, idiótának állított be, ellehetetlenítette hogy bárkivel barátkozzak. Ő meg a barátomat játszva a közönség előtt két bántalmazás között eljátszotta hogy milyen kedves hogy a sok dolog ellenére még lóg velem. Semmi másra se tudtam gondolni csak hogy én ezeket még hogy meg fogom rajta bosszúlni. Évekig semmi más célom nem volt csak túlélni, majd utána középiskolás évek alatt bosszút forralni.

Elkezdtem én is a küzdősportot azzal a gondolattal hogy egyszer nagyon elverem. Más egyesületnél természetesen hogy legyen esélyem úgy fejlődni, hogy nem ver szét még edzésen is, és nem lesz pokol nekem az edzés. Direkt olyan egyesületet választottam ami arról volt híres hogy a legdurvább full kontakt edzéseket tartják. Középsuli alatt évekig szétütve mentem haza. Jobban megvertük egymást, mint amiket ő csinált velem. De edzés alatt nem zavart, mert ott a srácok hiába ütöttek nagyot, amúgy rendesek voltak. És csak az járt a fejemben hogy minden egyes edzéssel közelebb vagyok ahoz hogy nyomorékra verem minimum, de lehet kiütöm a fogait ha az élet megadja egyszer hogy közös meccsünk lesz egy bajnokságon és szabadon rá leszek eresztve.

Szóval kigyúrtam magam, kondiba jártam, mellé 2 helyre edzeni, szedtem a súlynövelőt meg ugye heti 5 alkalommal 2 órát verekedtem az edzésen. Nem vettem fel semmi extra tantárgyat vagy szakkört középiskolában hogy erre az egészre legyen időm. Jegyeim is olyanok voltak amilyenek. Suli után meg egyből vagy kondi vagy edzés.

A vége az lett hogy a gyereknek agydaganata lett, és nem sokkal rá elhunyt.

Családjától tudtam meg. Hiszen ők abban a tudatban voltak hogy annak idején nagy barátok voltunk.


Te ne tudd meg én hogy szégyelltem magam. Szégyelltem hogy én a halálát kívántam. És azóta is szégyellem hogy mindenek ellenére a kavargó érzések között volt egy kis megnyugvás és egy kis káröröm. De a leginkább a csalódottság érzését szégyellem hogy nem verhettem még meg. Szóval ezekkel az érzésekkel "gyászoltam".

Az volt az a pont hogy rájöttem hogy nem vagyok, sose voltam és sose leszek az akire azt mondanád hogy egy "Jó ember". Ekkor voltam 17 éves, talán 18.

2018. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Annak jobban örültem volna a helyedben, mikor megláttam csövesként, még meg is dobáltam volna 5ft-osokkal
2018. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!