Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék lazább ismerke...

Hogyan lehetnék lazább ismerkedés közben?

Figyelt kérdés
Alapvetően beszédes,laza, embernek tartom magam, azonban egy srác hatására ez kicsit másként alakult. Nem zavarban voltam, hanem kevesebbet kommunikáltam főleg vele, mint amennyit szoktam. Az a "cica elvitte a nyelved" szituáció volt. Szimpatikus volt, és pont ezért nem értettem miért nem beszéltünk többet. Kedves volt velem, meg úgy láttam hogy figyelt rám, de azért gazdagabb kommunikációra számítottam

2018. júl. 27. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi lazaság az, amikor első találkánál nem zúditod rá a másikra az egész életedet, ezt a másiktól sem kéred, hanem inkább arra figyeltek, hogy a másik kisugárzása mennyire jön be, keresitek egymás érintését, a tánc a legjobb az érzelmi egymásra hangolódáshoz.
2018. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van, én is ezen a véleményen vagyok.

Szemkontaktus volt, meg láttam, hogy rám rám pillant amikor kicsit távolabb voltunk. A táncolást felvetettem, tudok és szeretek is, meg szerintem ő is, de munka miatt nem jött ossze.

2018. júl. 29. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

A hét minden napján sok a táncos program.

[link]

2018. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűha, köszönöm szépen! ☺
2018. júl. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!