Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élvezik egyesek azt h...

Miért élvezik egyesek azt h megalázhatják a másikat holott nem is ismerik?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok cukorbetegség (születésem óta) és pajzsmirigy betegség miatt. Igyse valami nagy az önbizalmam emiatt már. Gyakran megszólnak és bálnának, tankarankának neveznek holott nem önmagamtól híztam el. Nem nassoltam sose és sportoltam amennyire tudtam. De olyan érzésem van folyton h mások élvezik azt ha még jobban bele rughatnak a másikba.
2018. júl. 27. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert hülyék.

A mai mocskos társadalmunk hibája, hogy ismeretség nélkül ítélkezik az emberek nagy része.

Velem is ez van, minden miatt piszkálnak, és élvezik.

2018. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy beszólnak, nem kell törödni velük, de a helyedben változtatnék. Nem bántásból, de hízni nem a betegségtől lehet, hanem az ételektől. Természetesen az ilyen betegségek mellett nagyon nehéz fogyni, de nem lehetetlen. Kérj segítséget pl.. orvostól. Magad miatt.
2018. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Melyik nemhez tartozol?


Szülők/rokonság? Ismerősök, barátok? Osztálytársak, tanáraid? Esetleg munkatársak/tanfolyamtársak?


Senkinek nem jelezted eddig, hogy segítséget kérsz?

2018. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben az országban ez a trendi, sajnos.
2018. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!