Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok informatikus miért szereti...

Sok informatikus miért szereti a belépőkártyáját jól látható helyen hordani az utcán is?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezen én is gondolkoztam, de talán egyszerűen csak így praktikus nekik. Nekem a pénztárcámban van, és néha elég hülyén érzem magam, ahogy lengetem a táskám a leolvasó előtt, mert nem akarja érzékelni.
2018. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért informatikus? Én munkakörtöl függetlenül látom olyan embereknél ezt, akiknek kártyás beléptetőrendszer van, lehet az gyárimunkás is.
2018. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szociális munkás vagyok, nyakamban lóg a belépőkártyám, ha megyek pl. ügyfélhez.
2018. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem az informatikusok, hanem a gyári munkások szeretik ezt. Az informatikusok inni szeretnek (és filozófiai filmeket nézni).
2018. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima mezei adatrögzítő vagyok, ha kimegyek ebédelni, nem fogom levenni a nyakamból/övemről/bárhonnan a kártyám, mert biztosan elhagynám. Hazafelé általában elteszem a táskámba, de volt, hogy csak otthon vettem észre, hogy egész úton a nyakamban fityegett.
2018. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!