Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok hálát adni Istennek...

Szoktatok hálát adni Istennek hogy van állásotok és megélhetésetek?

Figyelt kérdés

Szoktatok esténként hálaadó imát mondani köszönetképpen azért hogy van állástok és van megélhetésetek? Igaz hogy amit megkerestek az kb el is megy kajára ami kell hogy dolgozhassatok.... de ez más téma. Éltek dolgozhattok, kelhettek hajnalban, beletek kivan azért hogy másnak 5 Audi álljon a háza előtt, abból amit tőletek rajtatok keres.

Ez bőven meg egy térdre ereszkedést és hálaadást nem?


Sőt, majd a túlvilágon azt kérem majd Istentől hadd jöhessek vissza és ne keressek még ennyit se, hogy a főnök még dagadtabbra hízhasson rajtam.


Bónusz:

na trollkérdés vagy nem?


Bizonyos szempontból naná hogy az más szempontból meg az utolsó szóig igaz!!


2018. júl. 29. 20:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Te szoktál hálát adni, hogy van munkád?
2018. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen szoktam. MI lenne ha még ez se lenne. Halál.
2018. júl. 29. 21:09
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Én már megköszöntem neki, hogy egész gyerekkoromban olyan kegyesen gondolat viselte. Gondoskodott róla, hogy ameddig fel nem növök állandóan verjenek a szüleim és gyakran verje anyámat az alkoholista apám ki tudja mi okból. Aztán egész végig figyelt rá, hogy ha lehet gyakran ne legyen otthon mit enni és ennek még most sincs vége. Most pedig felnőtt koromban jön a ráadás: ügyesen megoldja, hogy lehetőleg az összes nő elkerüljön jó messzire.
2018. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amit elértem azt magamnak köszönhetem. Igaz, anyámék biztosítottak egy többé-kevésbé nélkülözésmentes gyerekkort, meg apósom ajánlott egy munkát (ajánlott, nem beprotezsált), de ezen kívül az én eredményem, hogy nem halunk éhen, fenn tudom tartani a kocsit és még egy kis dőzsölésre is futja.
2018. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nincs munkám de legalább van szabadidőm.
2018. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Ifjú Marx, te vagy az?
2018. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Néha magamban ige, gondolok erre a dologra.
2018. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Miért kellene hálát adnom?

Amit dolgozom,azt én tanultam meg,én szereztem sok sok gyakorlatot,mindent magamnak köszönhetek.

Akiknek dolgozom,azok adnak hálát a jó munkavégzésemért és hogy ismernek engem?

Utálom ezeket a csóró hálaadásokat.Aki akar,az tud dolgozni és meg is tud élni normálisan.

2018. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem. Keményen tanultam érte és minden forintért keményen megdolgozok.


Amúgy a főnök hogy keresi meg rajtad az 5 audit? Egyedüli hatalom aki a beleegyezésed nélkül elveheti a pénzed az a kormány.

Magánszektorban egyenlőre lehetőséget adnak hogy dolgozz, de nem kötelező élni vele, emellett a pénzedet se muszáj egy bizonyos termékre elkölteni.

De ha ez nem lenne elég akkor a főnökök akik szerinted olyan szemétül kihasználnak fel kellett hogy építsék a vállalkozást. Vagy hitelt vettek fel vagy keményen megdolgoztak érte generációkon keresztül. Előbbire neked is van lehetőséged, utóbbiba meg te is belekezdhetsz.

Tanulni neked is pont annyira van/volt lehetőséged mint bárki másnak. A mai világban pedig már akár külföldre is kimehetsz tőkét szerezni.


Nem azt mondom hogy könnyű, én se keresek sokat. De ez a marxista gondolatmenet ami a kérdésedből is árad sose fedte a valóságot.

Ha többet ér a munkád mint amennyit látsz érte akkor válts helyet. Ha ténylegesen többet ér akkor találsz is helyet, ha meg csak szeretnéd de nem ér annyit akkor nem. Ilyen egyszerű. Pont ahogy te is csak akkor fizetsz valamiért ha neked is megéri, így van vele mindenki.

Sose értettem miért csak egyik irányba értik meg az emberek....


Az audit se rajtad keresték, hanem azon a befektetett és kockáztatott milliókon amiket a cégbe őltek. Kivéve persze ha az állam pénzét lopják. De a kormány (és kormány pénzelte cégek) teljesen más kategóriát képez(nek). Na ők tudnak lopni, mert míg Bill Gatesnek nem kötelező megvenned a legújabb termékét vagy náluk dolgozni, addig a kormány fegyverrel kopogtat az ajtódon ha nem fizeted ki amit épp kitaláltak, attól függetlenül hogy megkapod-e a cserébe ígért szolgáltatást, vagy van-e egyáltalán szükséged rá. Ha nem tetszik akkor aztán mehetsz börtönbe

2018. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9 - Mészáros Lőrinc bármikor felvásárolhatja a cégedet szarér húgyért ha olyan kedve van, ha esetleg neked nem tetszik akkor elintézik hogy csődbe menj vagy találnak olyan fogást a cégen esetleg ami az általuk kreált törvénybe fog ütközni, tehát mindkettőtöknek megéri ha inkább eladod neki óccsóért ugye.
2018. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!