Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek hány bugyitok/melltartó...

Nektek hány bugyitok/melltartótok van? Mindegyikből 3 nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Anya nem vesz többet...
2018. júl. 30. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Melltartóból 4, zokniból és bugyiból pedig két hétre való, tehát olyan 14 db. És akkor 3 naponta mosni fogod a bugyikat vagy többször fogod felvenni ugyanazt a koszosat? Nem értem.
2018. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Egyikből sincs egy se.
2018. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Néha többször, bàr tudom, higy nem egészéges...
2018. júl. 30. 14:40
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok van, nem számolom. Melltartóból még elég lehet a 3, főleg ha kismellű az ember és nem annyira izzad bele, de bugyiból nagyon kevés! Mi van pl. ha beleizzadsz, vagy mondjuk folyás miatt kéne cserélni egy nap, stb. És a három darabot akkor minden nap, mikor leveszed, ki is mosod? Mi van, ha mondjuk hideg, nyirkos időben nem szárad meg jól, mikorra kellene?
2018. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok: Akkor vegyél magadnak zsebpénzből, ha anyád erre nem költ. (Nevetséges amúgy ez egy anyától.)
2018. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Melltartó 4-5, bugyiból majdnem 15-20, zokniból is. Miért nem akar venni anyukád? Ne a fehérneműn akarjon spórolni, vagy olyan gyakran akarja kimosni őket? Mondd apukádnak, hogy szeretnél fehérneműt venni, biztos ad pénzt.
2018. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Na küldök egy komoly választ is. Összesen három alsónemű nagyon kevés. Amelyik szülő nem hajlandó többet venni, az nem gondoskodik megfelelően a gyerekéről. Jó lenne tudni, hány éves vagy.
2018. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal is érvelhetnél, hogy 3 alsónemű gyakori mosással hamarabb tönkremegy, így gazdaságosabb egyszerre többet venni és minimum hetente kimosni az összeset egyben. Így hosszabb távon nem kell mindig újabbakat vennie neked.
2018. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Férfi vagyok. Kb 20 alsógatyám van. Minden nap cserélni kell még férfiaknak is.


Nőknek meg aztán különösen. Hüvely nagyon kényes dolog. Oké, hogy belül van egy saját öntisztító folyamata, de kívülről neked kell gondoskodnod a higiéniáról. Mindenféle folyás, pisi, kaki, puki megy a bugyiba. Nem jó dolog azt többször használni. Naponta zuhanyzás és friss alsónemű kötelező szerintem. „Szellősen” aludni pedig ajánlott. Tehát nem bugyiban kéne aludni sem.

2018. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
#9 Azért alapállapotban pisi, kaki nem kerül a bugyiba...persze lehetséges, hogy egyesek segget törölni se tudnak rendesen, de ezen nevettem. :D
2018. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!