Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet egy ilyennel kezdeni?

Mit lehet egy ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy lány Instagrammon. Még régebben követett be a közös érdeklődési körre való tekintettel, néhány mondatot váltottunk csak és máris meg akart hívni hozzájuk, hogy aludjak ott egyszer, képeken jelölget meg és a saját képein is, küldözget képeket, csoportbeszélgetésekbe rak. Terjeszti, hogy mennyire jó barátnők vagyunk, meg imádjuk egymást, közben meg ő jön rám ennyire. Introvertált vagyok, szóval tényleg nagyon zavar ez, amikor valaki ennyire "nyomul" rám és a barátom akar lenni, amikor azt sem tudom kicsoda. Jóval fiatalabb nálam a lányka, ezért gondoltam arra, hogy szeretne magának egy idősebb barátnőt, de én ebben nem igazán akarok partner lenni és letiltani sem szeretném csak úgy szó nélkül.


Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? Mit mondanátok neki?



2018. aug. 1. 15:42
 1/3 anonim válasza:
Engem általában idegesitenek az ilyen kisebb gyerekek. Nem valaszolnek neki, ugyse talalkoztatok meg. Mit dumalsz egy vad idegennel? Szerintem van eleg baratod, tiltsd le azt csa. 17.L
2018. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont azt, hogy azon az első néhány mondaton kívül nem beszéltem vele, nem is válaszoltam, max 1-2 szót, de nem esik le neki, hogy nem akarok barátkozni.
2018. aug. 1. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit!
2018. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!