Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összejöjjek a haverom exével?...

Összejöjjek a haverom exével? 16/F

Figyelt kérdés

Igazából nem olyan nagy haverról van szó, volt osztálytársam testvére(2évvel idősebb), de elég sokat aludtunk ott és jól megismertem, jóba lettem vele nagyon.

Körülbelül 1hónapja szakítottak, viszont a srác szerette azt tudom.

De viszont annyiszor nem jött már össze senkivel, és most ezt így úgy érzem hogy működne, de nemtudom..


2018. aug. 2. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Persze.
2018. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Mióta vannak külön?

Ha nem te jössz vele össze, akkor majd más fog.

2018. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából már elég régóta volt az hogy összejöttek, szakítottak, összejöttek stb..De akkor napok alatt, azthiszem mostmár 1hónapja szakítottak kb, és a csaj aztmondta hogy már nem akar többet összejönni vele..De viszont tudom, hogy ha én skippelem, akkor más fog vele összejönni.
2018. aug. 2. 08:17
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne. A barát exe, jelenlegije tabu. A barátság többet ér. Ráadásul aki olyan nő, hogy a haverok kézről-kézre adnak, az annyit is ér.

Szóval ne kezdj vele.

2018. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 idióta barom vagy, az, hogy valakinek volt már barátja és van egy következő, az már "kézről kézre adás"? ha neked volt már párod és most másik van, akkor te is kézről kézre vagy adva?
2018. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Sosem volt olyan társam akik valamikor barátságban álltak egymással, és sosem kezdenék a másik féllel így, hogy tudom hogy asz exem barátja az illető.
2018. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a haverod vagy csak próbáljátok meg, sok sikert.
2018. aug. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!