Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akiknél az egész ház rumlis, szemetes, koszos?

Figyelt kérdés
Asztalon enni sincs hely, szekrények tele, kanapé tele. Konyha szintén. Minden szabadidejüket otthon töltik.
2018. aug. 2. 15:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és ha bejelentett vendég megy, egy napig megy a pakolás, hogy "elfogadható" legyen
2018. aug. 2. 15:56
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha ők eligazodnak benne, akkor tökjó, mert kényelmes. Nekem is tele az asztalom és ha valaminek helyet kell csinálnom, mindig egy perc alatt el tudom dönteni, hogy mi az amit a sarokba vagy a kukába vagy az ágyra dobhatok, hogy legyen hely.


A koszost viszont utálom. Utálom, ha valami ragad, vagy megy rá a muslica, vagy nyomot hagy a ruhámon. Ételmaradékot, innivalókat soha nem hagyok szét, hanem mindig viszem mosogatni vagy a kerti kukába kidobni.

2018. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírnám, szerintem 5 egész perc múlva valami sűrgős dolgom akadna, és amilyen gyorsan jöttem, úgy mennék is:DD

Ilyen esetben sosem szoktam szomjas lenni, kávéval is dugig szoktam lenni:D

2018. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Két féle ilyen ember van szerintem.

Egyik a lusta disznó...

A másiknak pl sok a dolga,jön-megy,pl ha egy olyan helyiség is van a házban ahol dolgozik valamit...nincs állandóan ideje mindent alrebb rakni,de megcsinalja ha lesz ideje...

2018. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
A rumli nem zavar, én is szeretem szétpakolni a cuccomat, de a koszt nem tolerálom. A konyhára extra igényes vagyok, ott mindig elpakolok egyből és letakarítom a felületeket, elmosogatok.
2018. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Igénytelen hulladékok, ezt gondolom.
2018. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Büszke vagyok rájuk
2018. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igénytelenség, fúleg ha lenne idejük rendet tenni...
2018. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fú én voltam olyan házban, hogy a lakói a házon kívül igényesen jelentek meg, semmi extra. De amikor el kellett mennem hozzájuk valamiért, le voltam döbbenve. Kutyaszőrös szőnyeg, mindenfelé 1 centis por, kartondobozokban mindenféle könyvek, pokrócok. És az a szag! Olyan mintha ezer éve nem szellőztetnének, a konyhában száradt az edényhalomra a paradicsomfolt. Cigarettacikkek és hamu a földön, az ebédlőasztalon. Alig tudtam visszafogni magam, hogy ne bámuljak el feltűnően.
2018. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Koszban és szemetben lenni, igenytelenség. A "rumlival" viszont, nincs különösebb gond, ha ők átlátják.
2018. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!