Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek közelről négert vagy...

Ismertek közelről négert vagy kínait? Milyenek?

Figyelt kérdés

Akik külföldön dolgoznak vagy itthon más nemzetiségűek között mozognaktudnátoj pár szóval jellemezni őket ?


Nem rasszista kérdés csak érdekelne, hogy a négerek tényleg butábbak-e vagy vidámak vagy a kínaiak igénytelenelenek meg szorgalmasak.


2018. aug. 2. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem igaz, legalábbis akiket én ismerek, rájuk nem.
2018. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Van egy néger a suliban, mindenki ismeri, nagyon vicces egyéniség. Szokott hülyeségeket is csinálni viszont. Ugyanolyan, mint egy fehér “híres” gimnazista fiú.
2018. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek egy fekete lányt, aki Dél-Afrikából jött. Kicsit talán érzékenyebb típus, de nem csoda, hiszen a környezete miatt lett ilyen, mert sok rasszista megnyilvánulás éri.
2018. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hollófernyiges ***** válasza:
85%
Én dolgoztam együtt egy fekával Pesten, orvosi diplomája volt, éppen a PhD-jét csinálta, de aztán inkább elment sok pénzért szaudi hercegeknek tolmácsolni Londonba.
2018. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

egy laoszit ismerek..

ő majdnem mindkettő..

2018. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Az egyik kínainál szoktam ételt venni: kulturált, normális, nagyon szorgos, néha beszéletünk is.

Másik helyen gyrost veszek egy töröknél: ügyesek, gyorsak.

2018. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
A törökök négerek előző???😂😂😂
2018. aug. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élek és nekem van sok ismerősöm Nigériából és Angolából. Ugyanolyan kedvesek mint mások, nem stresszelnek annyit a munkára, és kicsit védelmezőbbek tapasztalataim alapján. Ezt úgy kell érteni, hogy ha vki ismeretlen rád száll, akkor ők biztos ott lesznek elsőként és megvédenek (nem verekednek). Amit észrevettem, hogy sokszor hívják egymást testvérnek. Jaj, és akiket én ismerek, hihetetlen lassan öregednek.

Kínaikat nem ismerek, csak vietnámiakat, dél-koreait, thaiföldeieket és japánokat. Náluk észrevettem különbségeket, de mivel őket nem kérdezted így nem fejtem ki.

2018. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Minek kell lepontozni, talán ismeritek? Milyen emberek vannak..
2018. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerni nem mondanám, de tapasztalatom volt velük. Külföldön, több helyen.

A négerek 2 félék. Vagy sértődötten beképzeltek -büszkék- a színük miatt, vagy nagyon vallásos rendesek. Lassan dolgoznak, és maguknak valók, nem szeretik a másfajtákat.

A kínaiak is lassan dolgoznak, mindenre rábólintanak, pedig 'nem' a válaszuk, csak ügyeskednek. Ők szívesen betolakodnak, aranyosan mosolyogva bárhová. Nyelvet nemigen tanulnak, inkább még a feliratokat is átírják.

Ha belegondolok, igen, a négerek nehezen értenek meg egyszerű dolgokat is. Sőt. Nem mind vidám, csak a Karib-szigetekről valók. Azoknak külön boltjaik is vannak. A többi, a nem vallásosak nagyon fönt hordják az orrukat. A kínaiak más világ, pl. képesek a parkolóban 3-4-szer előre-hátra tolatni, hogy pont egyenesen álljanak. De nem zajosak, nyugodtan együtt tud élni egy nagy család, 3-4 generáció családosan. Ők sem keverednek másokkal. És képesek a legegyszerűbb dolgot is úgy csinálni, mintha nagyon bonyolult lenne.

Az indiaiak szörnyű büdösek, curry szagúak; ha olajcserekor egy nyanya beül a váróba, mindenki más kimegy. Külön boltjaik vannak nekik is.

A néger nőknek a legfontosabb a hajuk, azzal törődnek a legtöbbet, az ázsiaiak az arcbőrükkel. Talán többet, mint mi az alakunkkal, hogy szép soványak legyünk.

2018. aug. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!