Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova lettek mostanra azok,...

Hova lettek mostanra azok, akik utálták Michael Jacksont?

Figyelt kérdés

Azért nem a Sztár topikba tettem, mert igazából az emberi tényező érdekel, végül is a sztár más is lehetne.


Mióta Michael Jackson meghalt, mindenki a pop királyának nevezi (tudom, hogy már előtte is emlegették így), mindenki arról beszél, micsoda tehetség, zenei legenda. Manapság mindenki tud a vitiligo bőrbetegségről meg ilyenekről, és már csak elvétve talál az ember olyanokat, akik elhiszik, hogy kifehéríttette magát vagy hogy pedofil volt.


Na most az persze jó, hogy elismerik, nem mintha azt akarnám, hogy mindenki utálja. De 2009-ben hová lettek hirtelen az utálkozó emberek? Hová lettek azok, akik azzal jönnek, hogy "Hallottad, hogy újra összeáll Michael Jackson?" Hová lettek azok, akik gúnyosan beszélnek róla, akik minden pedofil kérdés hallatán Jackózni kezdenek? Oké, talán a mai tinédzserek már egy új generáció. De az újságírók, a rádiós műsorvezetők nem váltottak mind szakmát. Mégis a rádióban, tévében is mindenki dicséri, reklámokban koppintják a mozdulatait, mindenféle sztárok duetteznek vele így poszthumusz, és minden valamire való kis tinisztár említi őt a hatásai közt.


A kérdés szólhatnak más sztárról is.


Hová lesznek ilyenkor a gyűlölködők?


2018. aug. 2. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Én kicsit sem szeretem a zenéjét, szinte soha sem gondolok rá és 11-12 voltam amikor meghalt.


Arra nem gondoltál, hogy azért nem utálják mert nincs mit utálni? Gondolom most már nem jelennek róla meg hetente cikkek az újságban/neten vagy akárhol. Most már nincsenek új botrányok vagy provokatív tettek.


Mit utáljanak az emberek egy emléket?

2018. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ebben van valami. De én arra gondolok, hogy még javában nem öregek akik utálták. Én 16 voltam, amikor meghalt. Nem arról van szó, hogy miért nem utálják, hanem hogy akik régen vicceket mondtak, mára átálltak a másik oldalra. Ismerek is ilyen embereket. Régebben gúnyolódtak, most meg dicsérik, én meg helyettük érzem furcsán magam.
2018. aug. 3. 00:01
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze nem szereti mindenki, ez rendben van. Én se vagyok rajongója, néhány dalát kedvelem.
2018. aug. 3. 00:02
 4/12 anonim válasza:
100%

Továbbléptek, lezárták, megnyugodtak hogy végre meghalt.

De most nem? Ha valakit utálsz és meghal akkor jó érzés tölt el és tovább tudsz lépni és utálhatsz mást. Ez ilyen egyszerű.. 9 év telt el. Szerinted ugyan annyi ember utálja most is mint mikor csúcson volt?

2018. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sokaknál azért benne volt szerintem a pakliban, hogy irigységből utálták, mostmár nincs mit irigyelni rajta.

Egyébként még biztos akadnak utálok, hiszen Marilyn Monroera is már hány helyen írták, hogy csak egy k. volt?

2018. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindig bukkannak fel új sztárok, akiket lehet szapulni, mint például Justin Bieber. Persze, ez nem jelenti azt, hogy a régieket elfelejtették, csak ők kicsit háttérbe szorultak, meg senkinek nincs annyi energiája, hogy a végletekig ócsároljon egy gyakorlatilag idegen személyt. Nyilván vannak betegebb emberek, akik még mindig ezt művelik, de a halála után már nagyon nincs értelme, meg talán arra is rájöttek páran, hogy halottról jót, vagy semmit. Tiszteletben tartják az emlékét, ennyi az egész.
2018. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Halottat gyalázni szégyen.

A gyűlölködök meg leginkább ostoba tévéprolik, akik lehisznek mindent, amit hallanak, aztán mellé utálkoznak még egy kicsit. Az ilyen primitív kutyák majd utálkoznak utána valaki máson.

2018. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Olyan furcsa nekem, hogy mikor valaki meghal, akkor hirtelen pozitív személlyé válik. Ez a halottról vagy jót semmit ez nem is igaz, hiszen Hitler is meghalt, mégse fogom szeretni. De a sztároknál mindig ezt csinálják, és ez olyan furcsa számomra. De lehet, hogy igazatok van.
2018. aug. 3. 12:24
 9/12 Bajer ***** válasza:
Mert a halálával lezárult egy korszak a szórakoztató iparban. Akik gyűlölték, most vagy elégedettek vagy magukba szálltak és már csak a pozitív dolgokat emlegetik Jacksonról. Egy kicsit hasonló Antall József esete is, őt rengetegen gyűlölték, de már rég halott és csak kevés negatív véleményt lehet olvasni a tetteiről. A többség igyekszik elfelejteni.
2018. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Utálatuk tárgya" meghalt, annyi önkontrolljuk meg azért van talán, hogy nem gyaláznak egy halottat.
2018. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!