Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszem át mások viselked...

Miért veszem át mások viselkedését?

Figyelt kérdés
Sokszor vettem már észre magamon, hogy átvettem másoknak a viselkedését, ha hosszabb időt töltöttem el velük. Ez nem minden embernél volt így, de azt sem értem, hogy miért pont ők gyakoroltak rám akkora hatást, hogy aztán úgy viselkedjek, mint ők. A legtöbbször számomra közömbös emberek mozdulatát is önkéntelenül lemásolom. Általában 1-2 nap múlva újra a régi önmagam leszek, viszont nekem akkor is furcsa ez. :D Veletek volt már ilyen? Ez valami betegség, vagy mi? 17/L

2018. aug. 3. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresed saját magadat
2018. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség, hanem elég gyakori kamaszkori viselkedés.

Keresel valamit, nem ismered még elég jól önmagadat, automatikusan utánzol dolgokat, mozdulatokat, stílust.

Teljesen normális, ki fogod nőni.

2018. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs még sajátod és "felpróbálsz" mindent.
2018. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy önértékelési problémáid vannak.

De mégis, keresd meg azt, aki belül vagy, aki te vagy belül. Ha valaki akarsz lenni, légy önmagad; az a legkülönlegesebb; ha nem mindenki csak egy egységes massza,meg a legkényelmesebb is, mert nem kell erőlködni, hogy másmilyen legyél. Írd össze a jótulajdonságaidat, tudjad magadról, hogy törekszel a jóság, a tökéletesség felé, vagy pedig jó ember vagy; ha nem vagy az magad szerint, akkor változtass, változz meg; olyanra ahhoz közeledj , amilyen te szeretnél lenni, közeledj tehát a saját ideádhoz; hogy törekszel a tökéletesség felé,azt pl

úgy láthatod; hogy pl keresel egy koreográfiát neten, és megpróbálod lemásolni. Mind Isten gyermekei vagyunk, de mind egyediek, az élet talán ettől szép. Vagy ettől is, vagy ez pont egy szép része a dolognak:) Fogd meg a szép részét, értékeld magadban azt, ami/amid van. :) Amivel te rendelkezel, azt a csodát oszd meg másokkal , ami tebenned van, amit te vagy; amiért te leszülettél a világba. Önmagadnak lenni a legkényelmesebb; viszont annyi a fontos, hogy ne árts másnak:)

2018. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Amúgy nem tom nálad ez mennyire tudatos, vagy tudataltti dolog nálad, tényleg keresed még önmagad; pedig azt nem ott lelnéd meg;hanem önmagadon/ban belül, befelé keresve a választ. Hogy "milyen is vok én?" és akkor picit filozofálgatnod kéne és elvonulni egyedül, hogy megfejtsd, hogy te ki vagy , pl erre a nyár alkalmas is, mert nem zavar be az iskola az önmegfejtésben, most bőven van időd magadra.
2018. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szolovjov ***** válasza:
100%
Ez egy természetes emberi tulajdonság. Nyilván csak azokkal fordul elő akiket kedvelsz.
2018. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

No para, teljesen normalis es nekem is feltunt ez a jelenseg.


Kiskamasz lanyom es holdudvara hasonlo cipoben jar: ahol, akivel logunk, lazan hasonulnak egymashoz, a legerdekesebb hogy nem csak habitus tekinteteben es nemcsak egy-egy szemely a tarsasagbol.


*orulok neki, hogy inkabb a legjobb barat vagyok, mint apuka, igy sokkal kozvetlenebb a kapcsolat, melyebb a bizalom, nincs generation gap.

2018. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!