Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én nem tudok barátkozni...

Ha én nem tudok barátkozni senkivel és nincs semmi társasági életem se és ez engem zavar akkor én most milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Mert az aszociális embert nem zavarja hogy nincs élete engem pedig nagyon zavar. Munkám sincs de lehet hogy jovoheten lesz. A lényeg most jelenleg nincs es úgy elek mint egy állat az utcára se járok ki. Mit tegyek?? Csak abban bízhatok hogy sikerül a munka es akkor lesz hova jarni pénzem is lesz legalabb es ott egyébként lehet barátkozni vagy nem szokás?? Hogyan változzak igy meg a nulláról?? 26F

2018. aug. 4. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak hasonló helyzetben, köztük én is voltam. Felmentem egy online chatközösségbe és ott lébecoltam, haverjaim is lettek :D
2018. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magányos vagy. Ennél semmivel sem összetettebb. Ha lesz munkád jövőhéten, ismerkedj a kollégáiddal, hátha kialakul egy-két barátság :)
2018. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akinek nincs munkája az könnyen lesz hozzád hasonló. Nem jó úgy társaságba menni, ha a többiek csak lesajnálhatnak, csajnál meg szóba se jöhetsz munka nélkül.


Ha nincs felsőfokú végzettséged, akkor simán menj el egy mekibe is dolgozni. Több ma már jó multis állásban levő ismerősömtől hallottam, hogy szerettek ott dolgozni, mert olyan csapatok voltak, akik szabadidőben is kedvelték egymást, a szolidabb arcokat is húzták be a bulisabb életbe.

2018. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És kezd azzal, hogy rendet raksz!
2018. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kezdd
2018. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is.

A kérdésre szerintem nem kaptál választ, csak, hogy mit csinálj. Hogyan lehet leírni az ilyen embert.

Én dolgozom, jóban vagyok a többséggel, de kijövök a kapun és onnantól kezdve semmi emberi kapcsolat...

2018. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy omega (alfa ellentéte).
2018. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!