Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne dűlőre jutni...

Hogyan lehetne dűlőre jutni ebben az egészben?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, korábban összekaptam egy lánnyal akivel haverok voltunk, ennek az érzelmeim volt az oka. Úgy 1 hete tisztázni akartam vele ezt az egészet, írtam neki egy üzenetet, hogy beszélnünk kéne személyesen a dolgokról, ő azt mondta hogy mondjam el akár üzenetben, de én nem akartam ilyen formában. Aztán inkább felhívtam és úgy beszéltünk. Nem mondtam el neki,hogy belül megfogant iránta valami, hanem elmondtam,hogy mostanában minden összeomlott körülöttem stb stb. Mondtam neki,hogy megbántam mindent szeretnék vele jó viszonyban lenni, szeretném ha szőrös barátság lenne ,mint a többi barátommal, erre ő annyit mondott, hogy nem.lehet ilyenről szó, beszélhetünk, de nem kerülhetek közelebb hozzá. Nem lehet barátság. Nekem ez nagyon fájt, mert régen nagyon szeretett ő is és most pedig mintha idegen lennék csak neki. Szajkózza mindenki, minden bölcsesség a megbocsátást meg a nagy szavakat... Én miért nem érdemlem meg.... A környezetemben sokszor volt olyan hogy mások véres háborút vívtak egymással, borzalmasan gyűlőlték a másikat,de egy idő után szoros barátság lett a vége....

Mi nem vívunk ilyen veszedelmeket de mégis ennyire elzárkózik... Ez nagyon rosszul esik. Azt is mondta a telefonban,hogy nincs semmi baj, majd beszélünk még erről, de amikor a közelemben van, kerül engem, semmit nem akar erről beszélni.....

Hiába mondta,hogy nem haragszik mégis teljesen hideg velem. Fáj, hogy nem néz annyiba sem hogy személyesen is beszéljünk a problémáról.... Inkább kerül....

Mire gondoltok,mi zajik a háttérben? Mit lehet ilyenkor tenni, ha én probalnám rendezni,de csak egyoldalú?


2018. aug. 4. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Megbocsájtani úgy is lehet, sőt némely esetekben kell is, hogy többet az illetőt nem engeded közel magadhoz. Megbocsájtottál, elengeded neki a dolgokat amit ellened tett, de zárod a soraidat előle.
2018. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!