Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis egy ilyen szemelyiseg...

Normalis egy ilyen szemelyiseg valtozas? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Elore bocsanat a fogalmazasert es a hosszert.

Ugy erzem teljesen megvaltozott a szemelyisegem,meg amikor elsos 14y voltam kozep iskolaban,egyszeruen imadtam a tarsasagi eletet,mindenkivel joban voltam nem volt mindenki a baratom,de senki se utalt es jol kijottem az emberekkel,legtobbszor csak az erdekelt hogy vicces legyek es a kornyezetemben levo emberek nevessenek azom amit csinalok vagy mondok, szerettem beszelgetni minden es mindenki erdekelt,egy osztalytarstol kezdve a vadidegen csavotol a buszig mindig tudtam mit mondani es mit kerdezni,senkit se utaltam es konnyen megertettem az embereket at ereztem a helyzetuket es haragudni se birtam sokaig,tobbet voltam boldog es eleg sok irracionalis terv es almom volt bar akkor nem zavart.De mostanra mar ugy erzem alig megy valami kerulom az emberek tarsasagat uj emberek fele alig birok nyitni,ha valakivel beszelgetnem kell nem tudok mirol neha ugy erzem nem erdekelnek az emberek nincs semmi amirol beszelhetnek veluk inkabb csak targyilagos es lenyegre toro,ha megis jofejkedni akarok ugy erzem furcsanak tartanak az emberek vissza huzodo lettem,kevesebbet vagyok vidam talan boldog is(nem szomoru,az is ritkan vagyok inkabb semilyen olyan egyhangu,szurke,a humorom is inkabb morbid lett mar inkabb csak nekem vicces)nem tudom bele elni magam a dolgokba,baratokbol is csak ketto maradt.Ez normalis vagy elmulik?Most 18 vagyok



2018. aug. 4. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Tinédzserkorban előfordulhat az ilyen.

Azt kell eldöntened melyik a valódi éned és melyikben érzed jobban magad.

Ja és a látszólagos jókedv még nem jelenti azt, hogy valóban jókedved is van.

2018. aug. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!