Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vegyem rá magam?

Hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Meg akarok ismerni más lmbtq embereket és beléptem egy csoportba, de nem merek posztolni, mert félek, hogy egy ismerősömnek van ott ismerőse. Félek, hogy kitudódik a másságom.(lány vagyok egyébként ha ez számít)


Hogy vegyem rá magam arra, hogy mégis merjek ismerkedni?


2018. aug. 4. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha félsz ennyire hogy rád talál egy ismerős akkor az ilyen csoportban való ismerkedés nem a legjobb.

Anonim oldalakon próbáltad már?

2018. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az anonim oldalakon mindig kiderül, hogy egy lány igazából csak egy pasi, aki nőnek adja ki magát. A srácok közt meg alapból nem találok senkit....
2018. aug. 5. 06:51
 3/3 anonim ***** válasza:

miért ekkora divat ez az lmbtq? eddig csak simán homoszexuálisnak vagy leszbikusnak hívták?


amúgy én hetero vagy, de még így is szégyellném ha ismerkedős csoportba lépnék be, és mások azt tudnák. így én pl egy kamuprofillal vagyok ilyenekben, és megmondom akivel beszélek hogy vegyük fl a kapcsolatot a másik profilomon. de amúgy nem sokat érnek ezek a csoportk. sok buta gci van főleg cigány.

2018. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!