Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ekkora szerencs...

Csak én vagyok ekkora szerencsétlen?

Figyelt kérdés
8 általánosom van,szűz vagyok és sose volt barátnőm. XD 18/F
2018. aug. 5. 11:18
 1/7 anonim válasza:
26%
Ja, elég nyomorék vagy
2018. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Szimplán ostoba, remélem nem kell magyarázni, hogy miért.

17/L

2018. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ne aggódj,biztos él még a világban sok ilyen ütődött balfék,tehát nem valószínű,hogy csak te vagy ekkora szerencsétlen.
2018. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikért tudsz tenni, csak akarnod kell. Tanulj valamilyen szakmát, de akár az érettséginek is nekifeküdhetsz, ha igazán van akaraterőd hozzá, egy szakma plusz érettségi ma már alap, ha az egyetem szóba se jöhet. De még az is simán meglehet, ha elkezdesz tanulni és igazán érdekel egy szak.


A másikhoz pedig annyit fűznék hozzá, hogy ismerkedj, legyél sokat társaságban, lányok között.

2018. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18 évesen nekem is csak 8 általánosom volt, szűz voltam és sose volt barátnőm. Ráadásul a tipikus lúzer voltam.


Most 28 éves vagyok, orvosi diplomám volt, van árkapcsolatom, nem kevés megtakarításom, és alapvetően úgy érzem sikeres vagyok. Amit leírtál az nem jelent semmit, még nagyon fiatal vagy szinte bármit elérhetsz az életben.

2018. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, a 8 általános az tényleg gáz.
2018. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezekkel a barmokkal. 8 általánosod megvan, ez az alap...ezzel mehetsz okj-s tanfolyamra, vagy amit már valaki írt is, hogy érettségire stb...meg ugye jogosítványt is szerezhetsz.

Hidd el, ha képzed magad, tanulsz valamit, szakma..stb, fogsz megismerni embereket, és még egy lány is jönni fog. Még nem késtél le semmiről, de ne halogasd a dolgokat...(18F)

2018. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!