Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyiket és miért éppen...

Ti melyiket és miért éppen azt választanátok, ha egész életetekre szóló döntés előtt állnátok? A párkapcsolatot és a magánéletet vagy a karriert és a hírnevet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
A karrier és hírnév még nem zárja ki, hogy legyen párkapcsolatod, és magánéleted.
2018. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 October15 ***** válasza:
77%
Konkrét szituáció? Csak mert picit is értelmes ember erre nem mond semmit. :D Önigazolásért menj máshova.
2018. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
A kettő nem zárja ki egymást, de ha választani a párkapcsolat nyerne. A hírnév rohadtul nem tud meghatni.
2018. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak egyet lehet választani olyan szituációban, amilyet csak akartok.
2018. aug. 5. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom.


Párkapcsolatot, HA normális a párom. :)

2018. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Kapcsolat-család, mert az az alapja mindennek.
2018. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

1 Hogy akarsz karriert és hírnevet, ha nem tanítottak meg, hogy kell emberek felé felelőséget érezned, hogy kell összefogni őket, mi a fontossági sorrend, hogy kell tőrődni velük?

Ha nem egy taposógép akarsz lenni, hanem egy igazán jó fönők, akkor az embereidért és azok előmeneteléért felelőséget kell vállalnod.

2018. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a karrier a legfontosabb, családot nem szeretnék alapítani, s ha van párkapcsolatom, jó, de ha nincs, akkor sincs semmi gond.

Már csak azt lenne fontos tudni, hogy mi élvez prioritást a te életedben, mert nem látunk bele a fejedbe, hogy egy ilyen szituációban mi lenne a helyes döntés számodra.

2018. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég soktényezös dolog,nem mindegy, mennyi idös vagy (félig kamasz vagy középkorú felnött), mennyi ideje vagy az adott kapcsolatban, milyen a viszonyotok egymással, milyen munkáról van szó, mennyire garantált a siker, stb.


Szóval ezt így infók nélkül nem lehet megválaszolni!

2018. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A karriert (hivatást), hírnév nélkül. Az bőven elég lenne, ha a szakmámban elismernének, ennél többre nem vágyom. Ha olyan hivatásom van, amit örömmel csinálok, segíthetek vele másokon, akkor van célja az életemnek és mellesleg életem végéig biztos megélhetést nyújt. Ettől függetlenül lenne magánéletem, attól, hogy nincs párkapcsolatom és a hivatásomnak élek még lehetnek barátaim, hobbijaim, szabadidőm. Egy párkapcsolatra nem alapoznám az életem karrier nélkül, egy pasi bármikor összejöhet egy nálam jobb nővel vagy kitalálhatja, hogy már nem szeret, karrier híján valószínűleg a lakhatásomat, megélhetésemet is ő biztosítaná, így ha kidob, akkor legfeljebb hajléktalan lehetek vagy felnőtt létemre költözhetnék vissza a szüleim nyakára.
2018. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!