Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha Hiro a példaképem?...

Az baj ha Hiro a példaképem? (AK26) többi lent

Figyelt kérdés
Rossz időszakot élek és mióta hallgatom a zenéit kicsit jobban érzem magam és példaképem lett olya akarok lenni mint ő, ez baj?

2018. aug. 5. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Baj hát.
2018. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Az nem baj, hogy hallgatod a zenéit (főleg, hogy írtad, hogy segít) de ebből hogyan lesz példakép azt nem értem :D Nem is ismered őt, miben akarsz olyan lenni mint ő és miért? Én is szeretek rengeteg bandát és embert, de nem példaképeim, ahhoz nagyon sokat kell tennie és elérnie, hogy én példaként tekintsek rá. Ezt gondold át szerintem :)
2018. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Természetes - sőt, szükséges dolog felnőtt kort megelőzően az identitáskeresés. Ez viszont az identitás keresésnek nagyon kezdeti, gyerekes formája, ahol most tartassz. De nem probléma, mert nagy valószínűséggel nem fogsz itt leragadni, hanem tovább lépsz majd te is a korosztályodhoz hasonlóan.


A hatodik osztályba viszont már ne vidd majd ezt magaddal...

2018. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Utánanéztem és egy zenét se találtam Hirotól csak rap-et :/

Olyan akarsz lenni mint ő? Lekezelő,flegma,bunkó,beképzelt és öntelt alak? Hát hajrá.

2018. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem lekezelő és nem az RTM-es Hiroról beszélek hanem arról akkor utána lett hogy kilépett onann
2018. aug. 5. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagy baj, súlyos értékrendbeli problémákra utal.
2018. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek ?
2018. aug. 5. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Lépj ki a valóságba!
2018. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 $$$$$ ***** válasza:
Hát pedig ameddig benne voltak az RTM be addig sokkal jobb zenéik voltak. Most a legtöbb szamuk semmit mondó. Valamint suinte csak szóló számaik vannak. Már nincs AK26. Mostmar csak Hiro és kükön Giajjeno van... Ők voltak a kedvenc előadóim. De az új számaik semmit mondóak. Régen alig vártam hogy kijöjjön egy új szamuk. Mostmar meg se halgatom... Mostmar cska a nézettségre mennek. Most azok szeretik őket akik regen nem szerettek. Es akik regen szerették azoknak a nagy része má nem halgatja őket. Teljesen megvaltoztak, nem azok akik regen voltak csak a nézetségre mennek. Nem példaképnek való az új Hiro.... Hidd el en tudom hogy regen mienek voltak meg tartalama volt a zenéjüknek nem mint a Tony Montana meg a Párizs meg ezek... Halgasd meg a Bajnokot, a Barnabást, A Getto platinát ,a 26 emeletet vagy bátmelyik régi számukat...
2018. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy köcsög a példaképed? Akkor te is köcsög akarsz lenni?

Az nem valami "magas hivatal"!!!

2018. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!