Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem? Ez nem fura?

Miért van ez velem? Ez nem fura?

Figyelt kérdés

Sziasztok!^^

Valami úgy kb. 2 éve nagyon nincs rendben velem...

Vannak olyan pillanatok, amikor úgy érzem, mintha azt a képet amit látok már láttam volna (a deja vu-höz hasonló), de előre nem érzem, hogy ez a valami történni fog, csak mikor abban az adott pillanatban csinálok valamit, olyan érzés fog el, mintha "megálmodtam" volna. Eleinte azt hittem, hogy csak véletlen meg "majd elmúlik" de nem :(...

Kb. 3-5 naponta fordul elő...

Mi van velem? Megőrültem? Vagy ez normális dolog?

Remélem sikerült értelmesen elmagyaráznom, elég nehéz ezt úgy leírni, hogy mindenki értse.

Kérlek szépen Titeket, ne trollkodjátok szét a kommenteket. Egy válaszokat keresek a kérdéseket, nem durva, "vicces" és semmit nem jelentő kommenteket! :D

Köszi előre is a válaszokat!^^



2018. aug. 5. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már többször,hogy valamit előre megálmodtam de, nem ilyen sűrűn. Magyarázatot nem találtam rá. Csak találgatásokat.
2018. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi^^
2018. aug. 5. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul, teljesen normális.

Persze nyugodj meg, nem álmodtad meg előre, csupán olyan érzés fog el. Majd egy hozzáértő remélhetőleg elmagyarázza nekünk a jelenség nevét és az okát :D

2018. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!^^
2018. aug. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!