Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miér van ennyi rosszindulatú,...

Miér van ennyi rosszindulatú, sunyi aljas lelki beteg ember?

Figyelt kérdés

Akár mit csinál az ember bele kötnek,ki beszélnek ,bele rúgnak,hazudnak és szart kavarnak a hátad mögött.

Ezek az emberek mit éreznek ilyenkor? Mi játszódik le bennük? És ha ki mered nyitni a szád és ki mersz állni magad mellett akkor még neki áll feljebb ki kéri magának ,és még tesz rá még egy lapáttal ! Miért?


2018. aug. 5. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Kicsoda?? Hol, mikor?

Én hetente kb 3-4 gondosan megválogatott emberrel találkozok és egyáltalán nincs ilyen problémám.

2018. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*Akár mit csinál az ember bele kötnek,ki beszélnek ,bele rúgnak,hazudnak és szart kavarnak a hátad mögött.


Mert tudják, hogy több vagy náluk, azért csinálják.


Hiszen ha olyan lennél mint ők, akkor nem lenne szükségük az előadásra a hátad mögött, és nem próbálnának lehúzni..

Lépj át rajtuk, többet sem érdemelnek, sem nem érnek.

Amit meg a hátad mögött susognak, azt pergesd le, vagy egyik füleden be, másikon ki. Hagy beszéljenek rólad, az üres, értelmetlen életükbe csak ez jut nekik, hogy másokról szövegeljenek..

2018. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet :D.

De annyi emberismeretem van, hogy tudjam az ilyen emberek komplexusosak és a többi. Ha megérted a miérteket, akkor már sajnálni kezded őket. És ha beléd rúg, igazából egy földön fetrengő vonaglását látod csak. Aki pedig a földön fekszik már, abba mi nem rúgunk bele... ;)

2018. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában azzal csinálják, akin látják, hogy bosszantja, vagy fáj neki.

Nem tudnak a saját életükkel foglalkozni, unatkoznak, vagy valamit kompenzálni akarnak, ez lehet a rosszindulat/kibeszélés mögött.

2018. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne is mondd. Nagycserkeszen voltam árusítani a dinnyefesztiválon. Volt ott egy cigány nagycsalád, ilyen legalább 10 főt számlált. Idejött hozzám a seggrészeg családfő, aki alig állt a lábán, hogy a 3200 Ft-os terméket adjam neki oda 2000-ért. Én meg kitartottam 2500 Ft-ra az árát, mert azalatt nekem már veszteséges. És ezt nem értette meg. Elkezdett k_rvaanyázni, meg hogy "mit beszélsz te hülyegyerek, mindjárt megverlek". Erre bejön a sátor alá. Szerencsére a családja többi tagja visszafogta, így csak hőbörgés volt, meg hogy "megöllek te kutya". Végül nem lett belőle semmi sem.


Egy évvel ezelőtt is pontosan ugyanezt csinálta. És fogalmam sincs, hogy lehet az ilyen eseteket kezelni. Ha valakinek van egy jó tippje, írja meg nekem, legyen szíves. Sajnos az nem volt opció, hogy megverjem, mert a fesztivál látogatói 80%-ban cigányok voltak, és hogy őszinte legyek, félek tőlük.


Extra poén: Szóltam a rendőrségnek, hogy veszélyben érzem magam és jó lenne, ha valaki lenne a sátor közelében, ha valami baj történne. Erre azt mondja nekem, hogy "hát szólj neki vissza". Köszi, ezzel ki voltam segítve.


24/F

2018. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napjában megkérdezik ezt és az ehhez hasonló kérdést, ami nem gond, mert legalább sokaknak feltűnik, hogy ez a mai magyar társadalom rossz, nagyon rossz irányba halad. Így remélem közösen megtaláljuk a változás lehetőségének az útját is.
2018. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!