Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz ember az...

Szerintetek rossz ember az aki nagyon szereti az állatokat, még állatvédőszervezet alapítást is kezdeményezte, bizonyos embertípusokat viszont nem nagyon tud tolerálni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz.

Az embertípusokat pontosan hogy érted? Bőrszín, nemiség alapján, ilyesmik?

2018. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ.

Ez alapján lehet, jó is, meg rossz is.

Azért mert valaki szereti az állatokat, nem garancia arra, hogy ő biztosan jó ember.

És attól önmagában nem lesz valaki rossz, mert nem szeret mindenkit.

Én sem szeretek mindenkit, de azért nem bántom őket, mert nekem nem szimpatikusak, vagy máshogy élik az életüket, ahogy én.

2018. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. A bizonyos embertípusokat meg valószínűleg minden értelmes ember jól nemtolerálja.
2018. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Buta ember, mert még ennyit sem tud egymaga eldönteni. Vagy ez csak önfényezési kényszer? Mondjam, hogy jó ember vagy, akkor jó lesz? Remek ember vagy. Akiket meg nem tudsz tolerálni bizonyára mind szörnyű emberek, sokkal jobb vagy náluk. Miért kell ilyeneket kérdezni itt? Kit érdekel, hogy te mennyire vagy jó ember és mennyire nem tudod eldönteni mit gondolj magadról. Veresd a jóságod valami hasznosra, ne itt.
2018. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4: Ezt annyira jól leírtad :D

Teljesen egyetértek.

2018. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Négyes micsoda pszichológus vagy, megfejtetted és most jól lebuktam hogy csak magamat akarom dicsőíteni. Ja vagy mégsem....A kérdés ugyanis teljesen véletlenül nem rólam szól, hanem Adolf Hitlerről. Csak kíváncsi lettem volna mint gondolnak róla ha nem tudják a nevét. De kösz hogy elrontottad!
2018. aug. 6. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez 2 azaz kettő darab jelző, ami apaljan bárkit megítélni végtelen butaságról tenne tanubizonyságot.

Arról nem is beszélve, hogy Hitler nem "nem nagyon tolerálta" azokat az embereket, hanem alapos, megfontolt módszerekkel mind egy szálig ki akarta őket irtani....

Mit akartál tesztelni? Higy egy rasszista/fasiszta állatbarátról kinek mi ugrik be? Nekem igazából elsőre Hitler ugrott be, de ettől függetlenül is butaságot kérdeztél....

2018. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz ember. Szerintem mindenkinél van egy határ, amit ha valaki átlép, onnantól kezdve nehéz tolerálni a viselkedését. Nem kell mindent eltűrni. Nem attól jó egy ember.
2018. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát nemtudom de a kutyák jófejek, a zsidókat meg én se bírom :D
2018. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
Ilyen kevés infóból eldönteni valakiről, hogy jó ember e vagy rossz, az csakis hibás döntés lehet...Hibás a kérdés.Ezen kívül hitler nem bizonyos típusokat nem tolerált hanem egyiket sem tolerálta a germánt kivéve, bizonyos zsidó, cigány , szláv és ázsiai valamint az összes egyéb "kevert" faj lábalatt volt neki...
2018. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!