Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miről tudom megállapítani,...

Miről tudom megállapítani, hogy egy fiú biztosan meleg-e?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk abból, hogy megkérdezed, az-e és igennel válaszol.
2018. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
A mozgásából, hanghordozás, beszéd, tekintet, és mimika pillanat alatt rá lehet jönni, mert nőiesen kezd el viselkedni, még ha leplezi, ezt akkor is észre lehet venni.
2018. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Farok van a s3ggében.
2018. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Hát, ha elmondja nyilvanosan. Egyebkent ha van olyan pasi, aki nem konnyen kaphato es mindenki azt hiszi, hogy meleg, nem kell ezt elhinni. De Melegek altalaban sminkelnek, mozgasa eleg furcsa stb.
2018. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy az első válaszoló módszerével vagy így derítheted ki: [link]
2018. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Megkérdezni nem szeretném, mert nem akarom megbántani.
2018. aug. 8. 15:57
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

100% biztosra soha nem fogod tudni szerintem.


Ha mégis valami jelet keresel, akkor szerintem a járását figyeld meg, hogy mennyire ring a csípője járás közben. Ha szinte egyáltalán nem, akkor majdnem biztos, hogy nem meleg, ha észrevehetően ring, akkor majdnem biztos, hogy meleg. De ez sem 100%-osan pontos módszer.

2018. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Megfogod a kezét, és ha éget akkor meleg.
2018. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy kicsit kecses a járása, de már hallottam olyat, hogy "nőies hetero" és férfias homo". De ki tudja?


Az "bunkóság" lenne, hogyha adnék neki egy fel nem használt mozijegyet, hogy elviheted a barátnődet is?

2018. aug. 28. 17:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de ettől függetlenül ha neki nem szimpi ez a "csel", és kiderül hogy direkt csináltad, akkor lehet hogy kicsit kínosabb lesz utána a barátságotok.

De szerintem mehet, csak ügyesen kell csinálni!

2018. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!