Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inna (énekesnő) antropológiail...

Inna (énekesnő) antropológiailag milyen embertípusba tartozik?

Figyelt kérdés

Rengetegen megjegyzik, hogy nagyon hasonlítok az énekesnőre kívülről, arctípus, felépítés szempontjából, csak éppen szőke hajjal és zöld szemekkel.

Nekem is az arccsontom szélesebb a homlokomnál, mandulaformájú (nem mongolid) szemem van, és még számos részlet van az arcberendezésemben, ami nagyon hasonlít az övére. Talán az orrom az egyetlen, ami nagyon kicsit “germánosabb” az övénél (részben bajor és nyugatnémet is vagyok).

A kérdésem, hogy ő milyen embercsoport a tartozik? Ok, európai, de azon belül turáni, dinári, mediterrán, balti, alpi...stb.? Nordikus szerintem biztos, hogy nem lehet.


Szóval, aki esetleg ért a témához, mindenképp segítsen!



2018. aug. 8. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezek a románok mindannyian olyan cigányformák 😃
2018. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ja ,egy jól retusált cigánylány
2018. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kötve hiszem, hogy cigány lenne.

A romák közül kb. mindegyiknek hajlott, görbébb orra van, és az arcuk is általában hosszúkás, mint a legtöbb indiai embernek. (Nem vagyok rasszista, de ezek azért szembetűnő tulajdonságok.)

Innára pedig egyértelműen nem lehet rákenni csak azért, mert nem falfehér a bőre.

Szerintem inkább valamilyen mediterránhoz közel álló típus. Szerintem vagy egy kicsi olaszos-spanyolos-dél amerikai beütés a vonásaiban. Legalább is egy picit hasonlít az ott élő emberekre.

Igen, a pályája kezdetén eléggé agyonvakolták, de mostanában kb. alig visel sminket, és kb. ugyanúgy néz ki anélkül is. Nincs nagy különbség.

2018. aug. 10. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Román hivatalosan. Vagyis a Wikipedia szerint.
2021. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!