Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan valaki a környezeted...

Van olyan valaki a környezetedben, aki belőled meríti az energiáit, mert te egy rakás szerencsétlenség vagy?

Figyelt kérdés

Na én ilyen vagyok(a szerencsétlenség) és észrevettem, hogy olyan boldogok az emberek a környezetemben, a szomszédok, mindenki, aki kapcsolatba kerül velem.

Annak idején egy barátom konkrétan be is vallotta nekem, azért szeret hozzám járni, mert nálam feltöltődik energiával.

Én csak egy egyszerű életre vágyom, minden feltűnősködés nélkül, szinte észrevétlenül élni.

Aztán valakinek ez úgy jön le, hogy milyen béna vagyok, lehet.



2018. aug. 10. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel a hozzáállással, hogy így totál kihasználnak.
2018. aug. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Monstanában a családomon és a páromon érzem ezt. Teljesen elveszik minden energiám.
2018. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Megújuló energiaforrás vagyok. Az egèsz környezetem rám csatlakozhat telepatikusan, mert feltöltöm őket. Jöhet a szomszèd néni is, annak a családja is, ismerősei is, bárki.

A rakàs szerencsétlenséget nevezd át valami kapósabb névre. Mondjuk: Duracell nyuszi. (Persze, ha nem vagy fèrfi.)

2018. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen
2018. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3, hát ez valami olyan vicces volt, hogy szerintem ezen fogok nevetni vagy 2 hónapon keresztül.

Nem gondoltál még rá, hogy elmenj humoristának?

Komolyan, ez valami fantasztikus volt, rég voltam már ilyen jókedvű egy írástól.

barom.

2018. aug. 10. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs, annyira szerencsétlen vagyok, hogy még ilyen sincs.
2018. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!