Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itthon melyik az a gyár,...

Itthon melyik az a gyár, ahová bárkit felvesznek és szállás is van?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredésemben kérdezem.

Én a győri Audira gondoltam. Elég nagy

De bármi ötletet meghallgatok.



2018. aug. 10. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
válassz egyet: [link]
2018. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
67%
Bármelyik! De szállás szerintem nem mindenhol jár.
2018. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A győri Audiban pont nincs ingyenszállás.

Te vagy a bárki? Ne akarj bárki lenni. Nem jó hozzáállás! (Csak egy jótanács.)

2018. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

3. vagyok.

2-est miért kellett kapásból 0-ra pontoznod? Pedig igaza van. NEM, nem jár szállás minden gyárhoz. Sőt, sokkal kevesebbhez jár, mint gondolnád.

2018. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kecskeméti Suzuki gyárhoz ingyen szállás van, napi háromszori ingyen étkezéssel. Lasszóval fogják az embereket... és asszem nettó 180 körül kapsz, de ezeket csak ismerősök mondták, pontos számot nem tudok.
2018. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
72%
Persze, az eltére ;) Andersen már meghalt! Itt ne mesélj ;)
2018. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem nagyon érdekel mit hiszel el. :D


De értelmes kommenteket még várok, sajnos tényleg szükségem van ötletekre.

2018. aug. 10. 20:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kőkemény diszkrimináció van. Engem sem akarnak felvenni dolgozni - még a legjobb képességeim alapján sem.


Az is igaz, hogy az ismeretségi körömben tudják: tartós beteget ápolok egyedül. Minden segítség pénzbe kerül. (Nincs állami ellátó rendszer, a szociálpolitika szinte nulla.)


Szerintem a legjobb, ha külföldön végzel el egy nyelvtanfolyamot. Akkor álom állásod lehet.

2018. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem a győri Audi, a győri Audi elit hely. Nem is szokták annyira hirdetni a győri Audit mint munkahelyet. Jó bornak nem kell cégér. Oda vesznek fel bárkit és adnak szállást, amit a helyi lakosok nem hajlandóak elvállalni, mert ahhoz túlságosan szar. Például: Sopronkövesd Autoliv, Mosonszolnok-Győrladamér BOS Automotive, Esztergom Suzuki. Minél szarabb egy hely, annál könnyebben vesznek fel, ennyi a lényeg.
2018. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

Jajj hagyjátok már. Magyarországon munkaerő hiány van!!!

Semmiről nem tehet a Fidesz. Hajrá Fidesz.


Aki dolgozni akar, fog és tud is dolgozni! Én is dolgozom, 18 évesen, végzettség nélkül pultos vagyok. Kiskirályként élek a 100 ezer Forintos fizetésemből! Hála Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnak <3

2018. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!