Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az az ember aki rámír,...

Milyen az az ember aki rámír, hogy segítsek aztán tőlem telhetően meg is teszem aztán ez a reakció?

Figyelt kérdés
Teljesen normálisan,nem kioktatóan írtam neki erre azzal jön hogy milyen szánalmas vagyok,meg nyomorult egy életem lehet, holott pont azzal keresett meg hogy miért olyan elveszett, meg nincsenek barátai.
2018. aug. 10. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Irigy lett.

A segitseget máskor fogalmazd at.


Pl ha azt irnad pl sokakkal tartok kapcsolatot altalanosbol, azt ird ugy, jo ötlet ha kapcsolatot tartasz vagy felveszel regi oszttarsakkal. Es akkor nem lesz irigy arra hogy sok az ismerosod

2018. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A trükk hogy ne E/1-ben beszelj
2018. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs olyan sok ismerősöm,csak leirtam hogy régen én is voltam hasonló helyzetben meg hogy hogyan kerültem ki belőle és erre reahált így.
2018. aug. 10. 19:05
 4/9 A kérdező kommentje:

Amikor a saját tapasztalataimról beszélek, nehéz nem egyes szám első személybe beszélni. De azért köszönöm a tanácsot.


Jól elküldöm a francba E/2-ben.☺

2018. aug. 10. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Primítív, dühkezelési problémák tömkelegével. Esélyes hogy összekevert valakivel, akinek hitt, és azt hitte, te az a személy vagy.

Beteg a lelke az illetőnek. Ezért milyen jó a net, mert kint simán az ilyen kéztördelve hebegve habogva kommunikál ráadásul úgy hogy szinte meg sajnálod, és segíteni akarsz neki. A valóság meg az amit tapasztaltál.


Rosszindulatú, irigy, gyülölettel telt.


Szóval van amiben nagyon jó a net.

2018. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó, nem kéne a szorongó emberekről úgy írni, mintha mindannyian valami antiszociális hulladékok lennének :D

Én is kéztördelve, hebegve-habogva beszélek élőben, legalább is idegenekkel és még senkivel se viselkedtem úgy, mint amit a kérdező írt az illetőről..

2018. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 Egy szorongó ember nem mocskolódik privát, nem köpködi a másik embert, nem fröcsög, nem írígy, és nem ömlik a szájából a vulgarítás és nem más embernek a halálát kkívánja, bele értve az adott személyt és annak a gyermekeit.

Mert itt volt ilyenre is példa.

2018. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább pszichopata. Találkoztam már én is ilyennel. Meg tudlak érteni.
2018. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sötét, mint a vakond belső zsebe.
2018. aug. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!