Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is cikinek gondoljátok a...

Ti is cikinek gondoljátok a fiatalabb éneteket?

Figyelt kérdés

Valamiért nosztalgiázni támadt kedvem és visszaolvastam ezen az oldalon a régebbi kérdéseimet, üzeneteimet és azt hittem, elsüllyedek, amikor megláttam, milyen hülye stílusban írtam :D Meg szintén ugyanezt érzem akkor is, amikor régebbi képeket látok meg pl. magamról, folyton azon gondolkozok olyankor, hogy "Úristen, hogy tudtam ilyen szerencsétlen ruhákat felvenni, tök dagadtnak látszok bennük, meg az a haj, te jó ég.." Attól félek, pár év múlva megint visszaolvasom pl. ezt a kérdést, vagy a mostani levelezéseimet és a mostani énemet fogom gáznak tartani xD

Ti hogy vagytok ezzel?


2018. aug. 10. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Én sem úszom meg soha fogcsikorgatás nélkül, ha találok valami régi képet, vagy eszembe jut valami hülyeség.

De aztán belegondolok hogy most is kínos vagyok.

2018. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem:) Sosem lettem volna az aki ma vagyok, ha nem olyan lettem volna mint amilyen:)
2018. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Én visszaolvastam, hogy miket írtam 14 évesen itt gyakorin, és legszívesebben szájbaverném azt az énem. Már húsz vagyok és szerencsére kevésbé fszfej.

Azt tartottam magamról, hogy milyen segítőkész voltam, hogy mindig tisztességesen megválaszoltam a kérdéseket. Erre mi volt az utolsó hozzászólásom abban a korban: "Ne legyél már gyökér, googlezd ki b+!"


Ettől függetlenül van miért szeretni azt az énem is. A végtelen kiváncsiságért, a tanulási kedvért, a világra rácsodálkozásért.

2018. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Kinél hogy, szerintem.Hát én se szívesen nézegetem a gyerek és tinédzserkori képeimet,max egy évben egyszer.A régi önbizalomhiányos,mindent túlgondoló énemen ma már csak mosolygok...
2018. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de a mostani énemet is cikinek gondolom, csak ez egy öregebb-ciki kiadás.
2018. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Biztos, hogy nem mutatkoznék magammal nyilvános helyen. Nem mintha gázul néztem volna ki, ellenben az akkori viselkedésem a mostani énem számára elfogadhatatlan.
2018. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nem csak cikinek, de még gáznak is találom a régi üzeneteimet, kérdéseimet, stb... Manapság utálom ezeket a "tipikus XD-mestereket", bezzeg amikor a régi Facebook-os üzeneteimet visszanéztem, akkor minden mondatom végén ott volt az a feledhetetlen "XD".
2018. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán. Az ember valtozik, sőt, adott témákban kérdésekben, a véleménye is valtozhat. Ahogy a stílusa is.
2018. aug. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább pont, hogy a régebbi énemre vagyok büszke és nem a mostanira. Kisebb koromban teljesen más voltam, mertem kezdeményezni, barátkozni, felszabadult voltam, de mostanra teljesen bezárkóztam. Szerintem még kinézetre is jobban festettem anno, mert például így tinédzser koromra az orrom is megnőtt meg a fejem is olyan kereknek látszik, szóval én inkább visszasírná a "régi" szép időket.
2018. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az biztos, hogy a kezdő gimis önmagamra nem szívesen gondolok vissza. Akkoriban nem igazám voltam nyitott a világ és az új dolgok felé, hanem felhúztam magam köré egy hatalmas falat, és csak azon belül voltam hajlandó mozogni. Zenéből csak Green Dayt hallgattam, olvasni pedig csak Alien/Predator könyveket olvastam, és így tovább. A szociális életem is nagyon gyér volt, bár az inkább csak azért, mert anyáék nem hagytak nekem túl sok teret kibontakozni.

Szerencsére mára már sokat javult a helyzet, és a legtöbb dologban benőtt a fejem lágya :)

2018. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!