Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nő tényleg nem tudja...

Sok nő tényleg nem tudja értékelni ezeket?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 12. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy autó és egy motor...oké látom szép motor, és BMV...és most mit kéne ettől éreznem? Mit is kéne ezen értékelni? XD (ha arra számítottál, hogy instant niagara alakult ki a bugyimban sajna ki kell ábrándítsalak...biztos van csaj akinek igen, de nekem ez ilyen "meh" kategória...) 28/n
2018. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ezek tárgyak, amit valamire használni lehet, de nem vált ki belülem többet, mint egy szép bútordarab vagy egyéb.

Attól, hogy neked esetleg ezek vannak, még nem leszel pozitívabb személyiség, nem akarok veled emiatt megismerkedni, nem foglak vonzóbbnak tartani. (Éppen ellenekezöleg, ha valaki ezekkel akar feltünni vagy felvágni, az kimondottan ellenszenves lény számomra)

2018. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos dolog az autó, értékelem, miből gondolod, hogy nem?

Netán azért, mert nem hajtok fejet valami férfinak, csak mert van 1 autója/motorja, nem ugrok az ágyába?

Miből következtetted ki, hogy nem értékelik? Lehet, hogy az értékelésem másképp nyilvánul meg, mint ahogy te azt elképzelted. Örvendek annak, ha vehetek egy szép autót, stb. De nem fogok ámulattal dicsőíteni valakit, akinek van 1.

2018. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem adod, és eladhatom őket? Mert egyébként nézegetnem kéne?
2018. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2

Nem felvágásból, akinek tetszik az megnézi kb ennyi, csak férfiként nekem ezek jelentik a szórakozást, és azért csak örül az ember, ha a csaj magától is igényli hogy menjünk valamerre gurulni, itt kint meg ezek alap dolgoknak számítanak ha dolgozik az ember.

2018. aug. 12. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értékelem. Ugyanis egyikre sincs szükségem.
2018. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy nem tudja az összes nő ezeket érzékelni, kedves Kérdező! A vakok nem látják, a siketek nem hallják a képen ábrázolt tárgyak működés közben kiadott hangját stb. Azt hiszem, ez egy hatéves gyereknek is világos kell legyen.
2018. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ha azt írtad volna, hogy a nők szeretnek e motorral túrázni, vagy élvezni az utazgatást egy jó kocsiban akkor arra nyilván az lett volna a válasz, hogy persze hogy szeretem az ilyesmit...


De te csak beraktál képet két "márkás" járgányról, ettől miért is kellett volna hanyatt vágnom magam?


Mert míg az előző maga egy aktív cselekvésre vonatkozik (amihez nyilván nem árt ha van egy jó motorod) amivel kapcsolatban az embernek van valamilyen viszonyulása, az utóbbi csak anyagiakkal való felvágásnak tűnik...

2018. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Értékelni? Dehogynem. Használatuk szerint értékelünk mindent: környezetszennyező tömegtermékek, fémből és műanyagból, amik meggyorsítják a földfelszíni közlekedést.


Az összes többletértéket te tulajdonítod ezeknek a tárgyaknak.

2018. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg fog lepni, minden nő más. Nem mindnek ugyanaz a hobbija.
2018. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!