Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hogy lehet elfogadni,...

Azt hogy lehet elfogadni, hogy a tested és a hajad olyan, amit szeretnél, de az arcod nem szép?

Figyelt kérdés

Tiszta anyukám vagyok, mindenre, de az arcom, olyan, mint apámnak, ahogy idősödök, egyre inkább ez érvényesül... Férfiben még elmegy, lánynak csúnya..


Olyan igazságtalan... Az alakomat, hajamat mindig dícsérték, dehogy az arcom szép lenne, azt sosem mondta senki...


2018. aug. 12. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ismerős sok haverom lányán látom hogy teljesen úgy néz ki mint az apja, a világ legnagyobb szopása :/

de általában annyira nem vészes a helyzet, mert attol hogy hasonlít rá még nőies az arcuk csak az apjuk jut eszembe róluk

hát meglehet emészteni meg elviselni, aztán majd kiderül te hogy viseled

de biztos nem annyira vészes a helyzet mint gondolod, ha a többi minden rendben van az arcod se üthet el annyira tőlük

2018. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Még a fogaimmal szoptam nagyot, de az is anyukámé, genetikailag rosszak, nem férnek el, de ez ellen lehet/lehetett tenni...


Igen, az én ismerőseim 90 %-a is az apjukra hasonlít, de szebbek, nőiesek... Hát én nem..


Egyedül arra gondolok, hogy a hormonjaimmal is gond lehet, mert túl szőrös is vagyok, ezerszer jobban, mint apám... Csakhát a szőrtelenítés miatt, nem tudja ezt senki..


Én nem tudom elfogadni, hogy férfi arcom van, kemény vonásokkal, erős homlok, mélyen ülő szemek..

2018. aug. 12. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Pedig megiscsak meg kellene próbalnod elfogadni, ha nem tudsz tenni ellene.
2018. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ez csak neked ekkora baj? vagy a fiukat is befolyásolja az irányodban?
2018. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki. A családomban minden emberen van valami csúnya. Na most gondolj arra, hogy 6 embernek 6 fajta hibája van. Na és ezek a hibák rajtam mind megmutatkoznak, mind a 6. Én most mit csináljak? Gondolj arra, hogy nálam jobban nem hinném, hogy valaki is megszívta volna.
2018. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megkaptam, hogy csúnya az arcom...
2018. aug. 12. 23:26
 7/13 anonim ***** válasza:

pfff, na az szép

amúgy ezt szinte minden ember megkapja szép ronda átlagos, a nyomorékok mindenkit leszólnak

szomorú ez a genetika dolog, én se kaptam a legjobb géneket de szerencsére nem vagyok se jó képű se ronda

bár elég béna fejem van oldalról, meg egyebek de megtanultam elfogadni

de én furcsa mód anyámék családjára ütöttem, és nem apámra míg ikertestvérem viszont apámékra furcsa dolog ez az öröklődés dolog

2018. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az mondjuk bunkság.


A fogaid: húzass ki 2-3-at, és szabályoztasd meg őket, egyből szebb mosolyod lesz.


Nekem meg széles a vállam, magas, vékony fiús alkatom van, szóval az sem épp jó. Lapos vagyok mint az Alföld, se segg se mell. :/

Bár a párom így is elképesztően szeret és kíván, szóval mióta vele vagyok, már nem annyira izgat.

2018. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A gimis osztálytársaim bántottak rengeteget, hogy "csúnya vagyok". Pedig elfogultság nélkül, nagyon jó csaj voltam... Abszolút nem is értem...


Most meg nézhetnek...

2018. aug. 13. 12:02
 10/13 anonim ***** válasza:

De ha akkor is nagyon jó csaj voltál, most meg pláne; akkor miért ekkora nagy probléma h apadra ütöttél valamiben?

A végeredmény meg az összkép a lényeg, és ha azok rendbenben vannak a több jó tulajdonsággal akkor ennyi. Legalább karakteres az arcod valszeg, vagy panaszkodj a gyártóknál :D.

2018. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!