Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit, ha beveszek/megesz...

Mi az amit, ha beveszek/megeszek egész nap jó/jobb kedvem van tőle?

Figyelt kérdés

Gondolok itt valami teára vagy ilyesmire.

Sajnos nagyon depressziós és szorongós vagyok.



2018. aug. 12. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs olyan szer, ami azt a hatast adna, amit te itt leirtal. Keress fel egy orvost!
2018. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Orbáncfű tea, méz.Az orbáncfű teába sose rakj semmit, és ne használj fél eszközöket a készítésekor, kivétel a vízforraló.
2018. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
eki.
2018. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Xanaxhubi.
2018. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan már ezt előttem is leírták: orbáncfű tea. Egy darabig jó, de hosszútávon ez sem fog segíteni, mivel nem gyógyszer. Az egyetlen gyógyszer / gyógymód az, ha szerzel barátokat. Járj el ilyen-olyan programokra, moziba, esetleg könyvtárba, étterembe, vagy akár bulizni. Légy önmagad és szerezz barátokat, mert az az egyetlen kiút. Azzal meg ne foglalkozz, hogy mások mit gondolnak rólad. Bárki gondolhat és mondhat bármit, bárkiről, bárkinek. A visszahúzódó, szorongó emberek nehezebben találnak barátokat, úgyhogy ne legyél az... a saját érdekedben! Ha pedig különösen szeretsz valamit, vagy jó vagy valamiben, akkor olyan helyeken is próbálhatsz barátokat szerezni. Pl. ha szeretsz olvasni, akkor könyvtár. Ha szereted a filmeket, akkor mozi. Ha a történelem meg a régiségek izgatnak, akkor múzeum. Ha mondjuk szereted a Golfot meg jó is vagy benne, akkor ott is szerezhetsz barátokat. Olyan meg nincs, hogy nem vagy jó semmiben meg nem érdekel semmi.
2018. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Meg fogadok pár dolgot én is ha nem baj?

Hátha jobb lesz.

2018. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Én füvezni kezdtem, és az segített nekem. Mondjuk a xanax se rossz, csak az függővé tud tenni.
2018. aug. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy kiadós, finom reggeli mindig segít.
2018. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fűt.
2018. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Eki lehet tényleg ilyen.

Viszont ha tudsz is beszerezni, az valószínűbb valami kotyvasztott szar lesz kiszámíthatatlan hatásokkal, nem igazi MDMA. Nameg ez is tud függőséget okozni, szóval tényleg csak ritkán- alkalmanként működhet.


Meg van néhány depresszió elleni gyógyszer, amik hangulatjavítóként segíthetnek a szorongásban is. Pszichiátert kérd meg, hogy olyat írjon fel, aminek nincs mellékhatása, és huzamosabb ideig is folyamatosan szedhető.

Sokaknak nem hatnak aaz ilyenek, de elsőnek érdemes ezt megpróbálni.

2018. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!