Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek olyan bátor,...

Hogyan legyek olyan bátor, hogy megmondjam a magamét, ha kiérdemelnék? Ebben a szituációban vagy ehhez hasonlóban ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
Volt már ilyenben részem ismeretlenekkel reklamálásokkor, osztálytársakkal, aamikor cseszegettek volna. De rokonokkal mégis más a helyzet. Nem szeretném, hogy a szüleim rosszban legyenek bárkivel is, én mégis szívesen megmondanám a magamét egy pár rokonomnak és nem csak szó nnélkül ignorálnám őket.

2018. aug. 12. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szituációban? Vagy csak én vagyok annyira vaksi, hogy nem látom?

"Ebben a szituációban vagy ehhez hasonlóban ti mit tennétek az én helyemben?" Utána meg már rögtön "volt már ilyenben részem..."



Na de viccet félretéve, nem ártani akarok, de ez tényleg a szituációtól függ. A bosszú nem mindig segít, és csak ritkán jó megoldás. Ha nagyon megbántott téged vagy egy családtagod, akkor szólj vissza nyugodtan, legalább te is lenyugodsz egy kicsit meg ő is kap a szép beszédből. Ha meg továbbra is folytatja, akkor inkább hagyd ott. Nem kell lesüllyedni az ő szintjére. Amúgy meg neki sincs mersze, csak azért mondja a magáét, mert tudja, hogy neked sincs. Ha egyszer visszaszólsz, mindjárt más lesz a helyzet.

2018. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fosni tőlük, sem a szüleid reakciójától.


Amúgy értelmes ember hülyékkel még egy "megmondom neki"-szinten sem foglalkozik, mert nem éri meg.

2018. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyet érték az előttem szóló. Meddő vitákba belemenni csak energiarablo tevékenység. Csak akkor vitatkozz ha tényleg muszáj. Azért mert több pálinkát ivott még mint amennyit hozott nem erdemes.
2018. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!