Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a legmérgezőbb...

Nektek mi a legmérgezőbb tulajdonságotok?

Figyelt kérdés

Én szerettem lejmolni a cigit a haverjaimtól, és megtartani a sajátomat akkorra amikor egyedül vagyok.

Már nem dohányzom.

Már barátaim sincsenek...

26/n



2018. aug. 13. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor vagok a masik szavaba, odaig eljutottam hogy rogton eszreveszem de meg nem tudtam leszokni rola :D
2018. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatember vagyok.

Van, amikor végtelen a türelmem, kedves vagyok.

Van, amikor viszont elszakad a cérna, és nagyon durván oda tudok szólni. És persze, aki pont ezt az oldalamat fogja ki, annak nem túl jó. Utólag szoktam is sajnálni, hogy bunkó voltam.

2018. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nagyon kritikus vagyok, és ha valami becstelenséggel találkozom akkor ki is mondom azt amit gondolok, bele a másik képébe.
2018. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh nekem elég sok van...Én is hqngulatember vagyok, valamint hajlamos vagyok másokat kibeszélni a hátuk mögött. Emellett irigy is vagyok sok emberre :/
2018. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon magamnakvaló vagyok, nem bírom, ha állandóan van mellettem valaki. Munka után inkább lennék csak egyedül
2018. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Temperamentumos, indulatos leszek ha nem vezetem le a feszültséget. Ilyenkor legszívesebben emberekkel verekednék, dehát sajnos a közelállò barátaim puhányak, az ismerősök meg hülyének néznézek, ha előállnék egy ilyen kérèssel. :D

22/L

2018. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Látványos érzelmi kilengéseim vannak, képes vagyok számonkérően, szidalmazóan, durva hangnemben beszélni valakivel, majd néhány perc múlva megbánást érezni, megmondani neki, hogy sajnálom és szeretem őt. Elvileg borderline vagyok, szóval nem olyan meglepő. Ami inkább csak rám nézve mérgező, az a lustaságom és az állandó halogatásom.

20/L

2018. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Negatívan állok sok dologhoz, ami nem tetszik a környezetemnek. Nincsenek is barátaim. (36F)
2018. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Panaszkodom és energiavámpír vagyok.
2018. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy mindenkinek elrontom a hangulatát a depressziómmal.
2018. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!