Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 4 év mégcsak strandon sem...

4 év mégcsak strandon sem voltam, mit csináljak? 21/l

Figyelt kérdés

A sulis barátaim nagyon messze laknak...


Itt a közelünkben nincs is semmi...


A legjobb barátnőm, mióta pasija lett, nem is megy velem sehova.


A szüleimet nem tudod elhurcolni, soha...


A fiútesóm meg szégyenli, hogy "milyen csúnya tesója van", nem mutatkozik velem...


Egyik sem igaz, mert szép arcom van és nagyon jó alakom...


2018. aug. 13. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Te hol laksz? A Naprendszer egy üres részén, hogy nincs ott semmi? Miért hurcolnám el a szüleidet, nem vagyok vöröskatona :D
2018. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Az igen.
2018. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én se voltam még soha strandon

21/f

2018. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Mozdulj ki! Ismerkedj! A szépség relatív! Nyugii.. Nekem nagyon kevés önbizalmam van mégis néha Elmegyek strandra vagy ide oda de persze ritka dolog ha kimozdulok! Ennyi! Merre laksz?
2018. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor menj el egyedül. Talán még össze is ismerkedsz ott valakivel.

Unokatesók, ismerősök, barátok a lakhelyeden, szomszédok nincsenek, akiket elhívhatnál?

2018. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

21 éves felnőtt nő vagy. Oda mész, ahova akarsz. Ha akarsz, otthon maradsz. De azt ne mondd, hogy mások tehetnek róla, hogy te mikor hova mész.


"4 év mégcsak strandon sem voltam, mit csináljak?" - Talán menj el végre egy strandra, és fedezd fel, hogy milyen az. Egyedül is beengednek.


"A sulis barátaim nagyon messze laknak..." - Ez csak kifogás, te is tudod. Feltalálták a vonatot, a buszt, stb. Odatalálsz, ha akarsz.


"Itt a közelünkben nincs is semmi..." - Nem is mondta senki, hogy a közelben kell maradnod...


"A legjobb barátnőm, mióta pasija lett, nem is megy velem sehova." - Mikor hívtad utoljára?


"A szüleimet nem tudod elhurcolni, soha..." - Nem is akarom. :)


"A fiútesóm meg szégyenli, hogy "milyen csúnya tesója van", nem mutatkozik velem... Egyik sem igaz, mert szép arcom van és nagyon jó alakom..."


Na látod, akkor menjél nélküle, ha ilyen hülyeségeket beszél. Aztán majd meséld el neki, hogy hol jártál, milyen jó volt, stb., hátha máskor mégiscsak lesz majd kedve veled menni. ;-)


De kapd össze magad, mert mindjárt vége a nyárnak!

2018. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Balcsira egyfolytában hirdették a nyári munka szállással dolgokat. 20-ai ünnepekre még elcsíphetsz egy jó melót 😉
2018. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék veled strandra, ha szeretnéd.
2018. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!