Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselkednek a 16/17...

Hogyan viselkednek a 16/17 éves srácok?

Figyelt kérdés

Nagy szükségem lenne egy pár jó tanácsra a 16/17 esetleg 18 éves fiúk viselkedésével kapcsolatban. 16 éves lány vagyok, de utálok lány lenni! Szeretnék fiú ként viselkedni ezért jól jönne egy két tipp, hogyan is tudnék "srác" lenni.

Hogy beszélnek?

Hogy gondolkoznak?

Miről beszélgetnek?

Mire figyeljek?


Előre is köszönöm



2018. aug. 13. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Dude, csak add önmagad. Ha nem érdekel a divat meg a sminkek, meg a többi lányos hülyeség, akkor nem érdekel, de ne erőltess magadra semmit csak azért mert az fiús.
2018. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Én pl szeretek fiúkkal szexelni, tedd te is ezt.


Ui: fiú vagyok, és segítek neked

2018. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ezt nehéz álltalanosítani pl figyeld:

a gyúrás és a szex a fő témánk, de inkább a gyúrás, edzés tervek, gyakorlatok, tápkiegek, szteroidok

szerinted hány pasinál ezek a fő témák??

nézzél már meg egy 50 kilós páva gyereket, akkora a derekuk mint az én combom, az ilyet ezzel lekötnéd??

esetleg engem a zsellékkel, taftokkal, divattal, hajbeállítással, meg hogy hol lehet jó csőnacit kapni

2018. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Gáz vagy hogy ezt gondolod
2018. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Uram isten mennyi beteg állat van itt!?
2018. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosságban semmit kijelenteni. Nagyon nagy különbségek vannak az emberek között. Valaki a kondiról, edzésről tudna egész nap beszélni, valakit a foci érdekel, valakit a zenélés, filmek, sorozatok, könyvek érdekelnek, stb.

Én azt tanácsolom, hogy elsősorban próbáld magad kifejezni, ne másokhoz alkalmazkodj, és ne hagyd hogy mások elnyomják a személyiségedet.

A saját érdeklődési körödben keress magad mellé barátokat.

2018. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha általánosságot nézzük, akkor a szexről.. Nézzük a tényeket.. A 16éves lányok a korabeli fiúkat gyerekesnek nézik ezért 18-19-20éves srác kell nekik..A 16éves gyerek pedig már 12éves kora óta a a gép előtt matyizik, és unja.. Szexuálisan túlfűtött..Szóval egyértelműen a szex. De lehetséges téma még:A buli, ilyenkor kezd el az ember az éjszakák a járni, a konditerem(nyílván ez is a lányok miatt, legtöbbször), és ne feledkezzünk meg a kockákról sem, akiknél a téma a számítógépes játékok.. Na és kb megmaradt az 1% akit a tanulás érdekel... 16/F
2018. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eskü a fiúk olyanok, mint a lányok, csak más nemben?! A lányok csak a divatról meg a fiúról, a fiúk meg csak a konditeremről, meg a lányokról tudnak beszélni?!
2018. aug. 19. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:

kondi, csajok, motorok, kocsik, informatika, játékok, szerszámok, barkácsolás, épitkezés, piák, elektronika, politika, oktatás, egészségügy, boltok, közlekedés

ezek azok amikről én beszélek és beszélgettem 17 évesen is a haverokkal

azért nem 2 témakör

2018. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8:

Én a 6-os kommentemben szerintem mindent leírtam.

Nem mindenki csak a kondiról tud beszélni, aki ki van gyúrva, az valószínűleg szeret a kondiról beszélni. Ha ez nem a te világod, keress más társaságot. Velem pl. mindenről tudnál beszélgetni, csak a kondiról nem, és biztos, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

2018. aug. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!