Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyedek meg ha, verekedé...

Miért ilyedek meg ha, verekedésről van szó?

Figyelt kérdés

Hali!

Kíváncsi vagyok miért vagyok ilyen, úgy általába nagy a pofám, szeretek hülyéskedni/kötöszködni,de ha olyan helyzetbe kerülök,hogy belém kötnek vagy verekedni kell, elkezdek félni,gyorsabban ver a szivem, miért van ez? Amíg nem vagyok ilyen helyzetben addig jó elképzelem hogy verekednék,stb.. De amint igen egyszerűen megalázkodok....

20éves Fiu



2018. aug. 14. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha majd aktívan fizikai munkát tolsz 10 órában, hétköznap hidd el sokkal nyugodtabb, bevállalósabb leszel. És nem ilyedsz meg a verekedéstől.


Vagy sportolj járj önvédelmi tankfolyamra, az is sokat segít.

2018. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert félsz a lehetőség miatt. Lehet megsérülsz,lehet megver az illető. Lehetséges,hogy elveszted a fogad. Lehet,hogy miután megver xy kitudja mit csinál veled.

Vagy egyszerűen nem érzed magad fizikalag/harc tudás szempontjábol felkeszültnek magad,így könnyebben el lehet rendezni. Edzeni kezdj el,ne hagyd abba,ne terheld túl magad,ez nagyon fontos. Tanulj mellette önvédelmet,nem minden mozdulatsor működik minden esetben,de jobb kicsit felkészülten járni az utcán,mint felkészületlenül,igaz? Illetve önvédelem mellett tanulhatsz különböző és különleges küzdőssportokat. Fejleszd magad,az önbizalmad is. Illetve értsd meg,ha küzdened kell magáért,akkor meg kell tenned,mindent amit tudsz,ha ferr ha nem ferr,utcai harcban nincs szabály. Ez arra megy ki,hogy elrendez,és elveszi a pénzed,vagy mindent megteszel annak érdekében,hogy ez ne történjen meg.

2018. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert valszeg egy nyugalmas típusú ember vagy, nem vagy egy agresszív fajtából való, azért.
2018. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Attol függetlenül,hogy az ember ilyen,nem kell odaadni a pénztárcát egy idegennek,mer hazafele menet megallit,azzal a szöveggel,hogy add ide a pénzed vagy megverlek és elveszem. Az ilyen embereknek is tudniuk kell agresszivnek lenni,ha rákényszerülnek,ha az ember nem kényszerül rá,akkor normális helyzetben nem agresszív. Ha békés MINDIG , akkor elég elkérni az összes pénzét ami van neki,annyival,hogy "add ide a pénzed,mert ha nem,akkor megütlek". Nem lehet mindig békés úton eljárni.
2018. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Mert egy nagypofájú cscska vagy.


Az a gáz amikor valaki szóban aláz engem, megszégyenít egy csomó ember előtt aztán miután végtelenül türelmes vagyok..hagyom. Aztán egyszer odaállok, olyan mint te és nyüszít

2018. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!!
2018. aug. 14. 22:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso: Ugy látszik te is az vagy hahah
2018. aug. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!