Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat gyűjtöttem. Vettem...

Sokat gyűjtöttem. Vettem magamnak egy S mercit. Azóta észrevettem, hogy az emberek furcsán néznek rám. Miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Mert egy önbizalomhiányos ember ül benne, aki az üvegre tapadva figyeli, hogy ki mit gondol.


Az S Merciben nem ez a megszokott.

2018. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Az első nagyon jól leírta
2018. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Irigy megmondók válaszai 3...2...1...


Ha fiatal vagy, mindenbizonnyal túl fiatalnak tartanak egy ilyen autóhoz (megjegyzem, hogy évjárattól függően nem nagy szám egy s-osztàly). Másfelől ott van a tény is, hogy sokaknak megakad a szeme egy ilyen autón. Nem kell túlgondolni a dolgot!


Majd jönnek még leugatni, de az többnyire irigység.

2018. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Mintha nem ismernéd a magyar mentalitást. Nem az a baj, hogy nekik nincs, hanem hogy neked van. Egy büdös g...i vagy, aki ki tudja hogy lopta össze a rávalót vagy apuci (aki szintén összelopta) tolta a s.gge alá. El nem tudják képzelni, hogy meg is lehet tisztességesen keresni a rávalót. És tudod mit? Gyakran igazuk van.
2018. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Őszinte leszek, egyáltalán nem érdekel a te lelki világod. Ha én S Merciben ülnék, akkor magasról leszarnám, hogy ki hogy néz. És 160-as tempónál nem is nagyon tudnám megfigyelni az emberek arckifejezését..:)
2018. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Ne törődj velük kèrdező,sok èletbő felmentett balf_sz,ez a magyarsàg.

Azt persze nem làtjàk,hogy ebbe mennyi munkàd van,hogy èjjel nappal hajtasz,hogy megfelelő szakmát tanultál,hogy vàllalkoztàl,hogy kèpzed magad,fejleszted belső jàèkodat.

Ők csak az eredmènyt làtjàk.

Csinàljàk meg azt momdom,teperjen,àldozza mbe a magànèletèt,tanuljon napi 9 óràkat,meg menjen be vèrt köpködve dolgozni egy kihordott tüdőgyuszival(èn voltam),meg infarktus gyanùval mert 4 kàvè meg 8 energiaital ment le,mivel màsfèl napja nem aludtam egyetem vègett.

Pont azok b_szogatnak akik valami himihumi büfèszakot vègeztek el ment a bulika,munkàjukban meg 8-16-ig vannak èppen ledolgozzàk a melót de 15:45-kor pontban màr pakolnak összefele

2018. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Lemaradt.

Tehàt semmi pluszt nem vinne bele egyik sem,nem nyitottak nem rugalmasak,hanem mint a droidok.

Èppen megcsinàljàk a melót,de egy picivel se többet,nem kèpzik magukat,de irigykedni az mind tud.

Sz_rd le,megèrdemled kèrdező azt a verdàt,megdolgoztàl èrte,aki tudja mennyi munka van benne az tisztelni fog.

Èn tudom mennyi lemondàs,meló.

2018. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Mert irigyek.


Ennyi, bár nem tudom, miért épp kocsit vettél.


Nekem simán lenne rá pénzem, mégis inkább utazgatok a kedvesemmel, nem autót veszek, amire egyelőre semmi szükségünk nincs :)

2018. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

8as vagyok: meg mert Mercivel BMW-vel a németbő jöttek villognak :)


Akik otthon soha a büdös életben nem tehetnék meg, hogy MErcit vegyenek, de a mosogatásbó telt rá nekik.


Szard le őket... én VW Beetle-t szeretnék majd venni, mert az az álomautóm (hiába lenne pénzem bármi "hivalkodóbbra" is akár)


29n

2018. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki miért.

Én valószínűleg azért mert egy indokolatlanul nagy autó, egy olyan embernek aki többet akar mutatni, mint valójában. (Akinek sokat kell spórolni, annak nem az S Merci az autója, ez egy státuszszimbólum, nyilván a státusz nincs meg mögötte, csak a villantás a lényeg)

2018. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!