Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jövök ki a saját...

Neveed kérdése:

Miért nem jövök ki a saját korosztályombeli vagy idősebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Haverjaim mindig azzal szívatnak hogy pedofil vagyok ,mert mindig sokkal fiatalabb barátnőim van nálam

Amikor 18 voltam (most 19 vagyok) 14,13 éves barátnőim voltak most pedig 15 éves barátnőm van 2 hónapja de érzem ez se lesz hosszú kapcsolat mivel elég messze lakunk egymástól...

Egyszerűen nem jövök ki a velem egykorúakkal, vagy semmibe vesznek vagy ha összejövünk olyanok vagyunk mint 2 idegen és pár hét alatt vége is a kapcsolatnak , mindig ez volt.

Már amikor 4. osztályos voltam akkor is 2.osztályos barátnőm volt mert egyszerűen utáltam a velem egykorúakat és ők is engem... miért nincs egy normális velem egyidős lány se akivel normálisan eltudnék beszélgetni,hülyülni, élvezni az életet?? Érdekes a fiatalabbakkal tök jól eltudok lenni ,de miért?



2018. aug. 14. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Infantilis vagy. Tájékozatlan, emiatt az érettebb embereknek unalmas. Kiscsajokkal meg elröhögcsélsz azon, hogy szagosat büfögtél, nekik 13 évesen ez még menő.
2018. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!