Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más ismerősei is ilyen nagyzol...

Más ismerősei is ilyen nagyzolók? Amijük van, azt tolják az ismerősök arcába?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim 80%-án folyamatosan látom, hogy nagyozik. Évek óta nem beszéltünk, de az illető akkor is csak arról tud beszélni, az ő élete milyen király, fényezi magát, hogy micsoda isten, hogy előléptették, a kocsiját mutogatja... stb. Aztán hazamegyek, ott még a szüleink is csak nagyoznak, hogy ide-oda mennek, meg hogy így a csodás unoka, úgy a nagy házuk, milyen jó nekik. A szomszédok is mind ilyenek, tele van a facebookjuk a kocsiikkal, utazásaikkal.

Csak én vagyok olyan, hogy bár menő helyekre járok, egész nyáron utazgatunk a párommal, épp érkezőben van az új autónk, de semmivel eszemben sincs telepakolni a közösségi oldalaimat? Hogy nekem ezek a dolgok nem azért vannak, hogy kipakoljam, mint egy óvodás, hogy "nézzétek, milyen király vagyok, bibibííííí". Egy barátnőm nemrég még sírt, hogy nincs pénze semmire, ma meg már a 8. posztot rakja ki, hogy a tengerentúlra megy nyaralni (biztosan a szülei fizették). Mindent megosztogat, képeket rak ki, pedig még ott sincs. Ugyanígy egy másik ismerős, hetente rakja ki a 10 milliós autójáról a különböző képeket. Durván csak nagyozik mindenki.


2018. aug. 14. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Először is nem nagyozik hanem nagyzol, másodszor sz*rd le, harmadszor meg most neked is sikerült "nagyoznod" :D
2018. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tipikus "kákán is csomót keres" jellegű, jó magyaros, kötekedő visszajelzések... ha nem írtam volna oda, hogy nekem is lenne mivel nagyzolnom, akkor meg nyomi lennék, amiért féltékenykedem másokra, míg én nem tudok letenni az asztalra hasonlókat?!
2018. aug. 14. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Szeretnék egyszer közétek keveredni, a 100 ft-os flip flop papucsomba meg a fehér vastag sportzoknimba amit női tűsarkúval hordok egy sportmackó gatyával, időnként csupa szr a fenekemen. Megnézném mit szólnátok.
2018. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj, semmi baj nincs azzal, hogy leírtad. ettől ugyanúgy irígykedés az egész, lévén, hogy nekik van bármiféle képes bizonyítékuk arról, amilyük van, te viszont nem tudsz semmit felmutatni, mert az nem kenyered, hogy mindenről feltöltögess dolgokat XD


az irígykedés ott kezdődik, hogy te valami olyannal foglalkozol, ami másé...senki le se szarja, hogy neked is van, szóval nincs is mire irígykedned...

ha neked is lenne, akkor fel sem tűnne, hogy másoknak is van, mint ahogyan valószínűleg a te ismerőseid sem azzal foglalkoznak 0/24-ben, hogy neked mid van és miért nem mutogatod.

2018. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Ami nincs, azt nehéz lenne más arcába tolni, nemdebár?

És ez teljesen normális jelenség, a szép a szépségét hangsúlyozza, az okos az eszét, a jómódú a pénzét, a világutazó az élményeit... és inkább ez, mint az örökös panaszkodás, nyűglődés. Igenis akarok pozitív, büszkén feszítő embereket látni a sok búvalb...élelt mellett.

2018. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!