Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék a lustaság...

Mit tehetnék a lustaság ellen? (lent)

Figyelt kérdés

Most ez elég buta kérdésnek tűnhet,mert hát ki ne tudná erre a választ?Az embernek fel kell találnia magát,hogy legyűrje az unalmat.


Na most itt vagyok én,rengeteg minden érdekel,sok mindenbe bele is kezdek,aztán otthagyom porosodni az életem egy bizonyos szakaszában.

Soha semmihez nincs elég kedvem.Ami egy kis erőfeszítést is igényel azt abbahagytam eddig mindig...úgy érzem az életem elmegy mellettem,kívülről figyelem az egészet és pontosan tudom hogy ez a lehető legrosszabb amit tehetek...


de nem tudom hova tenni ezt végtelen lustaságot,mintha beteg lennék.


volt valaki ezzel hasonlóan?Ha igen,hogyan kerekedtetek felül önmagatokon?



2018. aug. 14. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ösztönözd magad hogy rövid az élet és ki kell használni minden percet.
2018. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek, nekem a sok alvás meg az edzés segít.:)
2018. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én van hogy fél napokat átalszom,de csak szerencsétlenebbnek érzem magam tőle.


Futottam sokáig de azt csak azért csináltam mert javítani akartam a kinézetemen,aztán elkezdtem dohányozni és már kiköpöm a tüdőm egy rövid távon is

2018. aug. 14. 23:37
 4/10 anonim válasza:
tépj be de mamutsz-rt szivjal semmi mast
2018. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

btw 1,5 éve füvezem

mondjuk fogalmam sincs miről beszélsz

2018. aug. 15. 00:13
 6/10 anonim válasza:
az az igazsag hogy ense tom mirol pofazok
2018. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akarat kell.
2018. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dettó ez voltam.


Változtattam az életstílusomon


Elhagytam a kólát és energiaitalokat. Nagyon sokat vagyok a levegőn munkahelyi szüneteimben. Egészséges étrendet követek (az előző nagyon egészségtelen volt és nem tartalmazta a szükséges tápanyagokat).


Ezektől a feles energiáim is lecsökkennek, amik belehajszoltak valamibe, amit hossző idő után eluntam (pl rajzorák, extra iskola, stb.). Emellett a barátaimmal is egészségesebb viszonyt táplálhatok, nincs hogy valakira túlzottan rámászok, leszívom.


Az egykori legjobb barátnőm is ilyen volt; érdekelte ez, belevágott, 1 hónap múlva talkált kifogást, miért hagyja abba. Szóval az életemben magamon kívül másnál is tapasztaltam ugyanezt.

2018. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja nem hosszú, hanem rövid idő után untam el :D
2018. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat


Az a vicc amúgy,hogy van célom amit el akarok érni az életben.Tényleg szeretném és még ez se elég,csak nézem ahogy egyre távolodik el tőlem az egész


De most megpróbálok tudatosan arra koncentrálni ,hogy olyasmivel üssem el az időt ami hasznos ennek a célnak az elérésében

2018. aug. 15. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!