Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy megváltozott az arcom 1...

Úgy megváltozott az arcom 1 év alatt, hogy magamra sem ismerek, mi ez? 21/l

Figyelt kérdés
Tök más vonásaim lettek, vagy 10 évet öregedtem
2018. aug. 15. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

mutasd, had csodálkozzunk mi is

biztos érdekes lehet

2018. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nyilván nem mindegy, hogy milyen életet élsz. Ha buli, pia, cigi, csávók, esetleg kábítószer vagy nagyon sok stressz vagy mind egyszerre, akkor simán lehet még rosszabb is majd a helyzet. Ennek oka van, nyilván így látatlanba elég nehéz megmondani, főleg, hogy semmi konkrétabbat nem mondtál. Ebből így hogy adjon valaki értelmes választ?

17/F

2018. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert felnőtt vagy. A huszonévesek már felnőttesek amugy is. Nálad most jött el ez a idő hogy teljesen felnőtt lettél. Én már 19 évesen már tiszta felnőttes volt az arcom és huszonévesnek néztek.
2018. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lesz ez még rosszabb is.

Majd eltelik még pár év, és visszasírod a mostani kinézetedet is.

2018. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Ó. majd még ezután kezdesz el "asszonyosodni".

Kigömbölyödsz...felszedsz 10-20-50 kilót...

Jön a visszér meg a cukorbetegség stb...

2018. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Én visszasírom a 19 éves kori kinézetemet, pedig akkor 19 évesen is azért voltam mérges hogy pár év alatt hogy megváltoztam. Bennem is felmerül a kérdés hogy miért kell ilyen hamar felnőnűnk?

22/F

2018. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly 23 évesen nem hittem, mennyire más lett az arcom. 14 évesen még helyes arcom volt amíg borotválkozni se kellett, totál kicsesztem magammal amikor vakarni kezdtem az arcom van pár ragyagödröm de túlélem ez van elfogadtam magam már 24 évesen.
2019. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!