Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélnétek valakit azért,...

Elítélnétek valakit azért, mert vagdossa vagy vagdosta magát?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,akivel jóba voltam egy ideig;de az utóbbi hónapban észrevettem hogy megutált,"hidegebb" lett velem szemben. Egy másik ismerősömtől tudtam meg,hogy azért mert észrevette a kezemen a vágásnyomokat. Nem frissek,csak korábban vagdosásfüggő voltam,és elég csúnyán látszódnak a hegek.

2018. aug. 15. 19:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Mivel démoni tevékenység eredménye és nem pszichológiai, mint ahogy sok világi hiszi.
2018. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Én is vagdostam magam, pontosan tudom mitől alakul ki, milyen érzéseket vált ki, mégis közben mennyire elveszett vagy. Segítenék az illetőnek.


Ne sajnáld a "barátnődet", az ilyen embert empatikusnak se lehet nevezni, nemhogy barátnőnek. Fontos lenne pszichológushoz fordulnod. Ha gondolod írj rám, tudunk beszélgetni

16/l

2018. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom,nem is barátnőnek nevezném,hanem havernak. Most már annak se. Viszont magát a helyzetet a legjobb barátnőmtől tudtam meg.
2018. aug. 15. 19:55
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem érdekel.
2018. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Már nem vagdosom magam,a depresszióból is szépen kigyógyultam.
2018. aug. 15. 19:56
 6/32 anonim ***** válasza:
31%

Én is mindig összevagdosom magam szerelés közben, némelyik heg nem is tűnik el. Senkit nem érdekel.

De az hogy valaki akarattal vagdossa magát, annak mi a fene értelme van?

Tényleg érdekel mi benne az élvezet.

Engem konkrétan a hányinger és az ájulás kerülgetett, amikor végigvágtam a hüvelykujjamnál a húst és dőlt belőle a vér szinte elállíthatatlanul.

Szerintem az ismerősöd se tudja, hogy mit gondoljon rólad, de rákérdezni nem mer.

2018. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%
el. mert gyengeség és figyelemhajhászás. nem próbálja meg a problémákat megoldani, csak ilyen ovis figyelemfelhívással próbálkozik.
2018. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Aki magyarázatot kér,az nézzen utána. Arra a válaszra vagyok kíváncsi,amelyik A KÉRDÉSRE válaszol.
2018. aug. 15. 19:58
 9/32 anonim ***** válasza:
25%
Igen, mert csak a bolondok vagdosság magukat önszántukból.
2018. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ha valaki már nem csinálja,akkor miért gyenge?
2018. aug. 15. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!