Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogosan undorodom...

Szerintetek jogosan undorodom magamtól, amiért visszahúzódó lány létemre úgy viselkedtem részegen, mint valami útszéli?

Figyelt kérdés

Megakartam csókolni egy férfi ismerősömet, nyomultam rá, meg mondtam neki, hogy vágyom rá, stb... És hiába mondják azt a többiek, hogy csak az alkohol beszélt belőlem, én egyszerűen undorodom magamtól, szégyellem magam előttük, főleg ezelőtt az ismerősöm előtt.


16/L



2018. aug. 16. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Jajmár, nehogy ettől undorodj magadtól! :)

Aki volt már részeg, az csinált hülyeséget. Most már legalább tudod, hogy nem szabad annyit innod. :)

2018. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

Ird fel magadnak:


Egy nő sosem iszik annyit, hogy részeg legyen.A spiccesség előfordulhat szőkővente 1x.


Ha már részeg, és elveszti az önkontrollját,és másra rámászik, vagy fetreng, vagy a pasikat a vécébe kielégiti (lásd a Repteret, mert ott az a szokása az irodistáknak buli alkalmával) az már nem nő. És sosem lesz az.


Sem 16 évesen, sem 1000 évesen.

2018. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, őszintén nekem erről az a véleményem, hogy részegen csak úgy viselkedik az ember, ahogyan józanul is viselkedne, csak nem meri megtenni, elfolyt bizonyos dolgokat más emberek hatására.

De ezen amit csináltál nincs semmi undorító (oké, nem volt szép meg valószínűleg nőies se, de hát néha mindenkivel előfordulhat). Az a fiú bejön neked szerintem amúgy is, csak józanul nem mertél volna így rányomulni.

2018. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezer más nagyobb hülyeséget csináltam,jelentem élek,pedig azok tényleg égőek voltak az emberi mivoltomra.Minden csoda 3 napig tart,ennyi.
2018. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

3 *de hát néha mindenkivel előfordulhat).


Egy nővel nem.

2018. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Az undorító az, hogy 16 évesen lerészegedtél. Tedd túl magad rajta, örülj, hogy nem lett komoly következménye! Legözelebb tarts mértéket, ha mindenképpen alkoholt kell fogyasztani 16 évesen.
2018. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem akartam berúgni, de mégcsak inni sem. A szagát nem bírom az alkoholnak. Egy úgymond ”baleset” miatt volt az egész. De ezt most hagyjuk, hosszú sztori. Nameg, szerintem hinni sem hinnétek nekem. :D


Lehet nem kéne emiatt undorodnom magamtól, de én nem olyan fajta vagyok, nagyon távol áll tőlem a ribizliskedés.


De köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 16. 11:04
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

A tököm tele van ezzel a "nő nem lehet részeg" meg "ez nem nőies" meg minden ilyen baromsággal.

Az issza le magát, aki akarja. Aki tapasztalt, az tudja, hogyan kell, hogy minimalizálja a rosszullétet, balesetek előfordulását, kellemetlen helyzeteket.

Mindenki lehet részeg. Mindenki csinál hülyeséget részegen. Nincs nemhez kötve. Aki máshogy gondolja, az vegye tudomásul, hogy be van gyepesedve.


Kérdező, nem értem az undorod tárgyát. Bevetted az ajzószert, az alkohol feloldotta a gátlásokat, és dugni akartál. A világ legtermészetesebb dolga.

Majd elfelejti mindenki, max. vicces emlék lesz évek múlva, amire visszagondolhatsz a haverokkal. Hadd ne kelljen elmesélnem a saját történeteimet, amik ennél ezerszer gázabbak voltak, mégis mi már másnap röhögtünk rajtuk, mert mindannyian átestünk ezeken a dolgokon részegen.

Ha mégis hosszú ideig kellemetlenül érzed magad miatta, próbáld megbeszélni a csávóval, hogy hogy mi a helyzet.

2018. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha tök részegre issza magát egy nő, az ugyan olyan undorító, mintha férfi tenné (szerintem ). Amúgy meg szerintem senkit sem érdekel ez különösebben. Mi dnki hibázik stb stb, szóval a szokásos sablon szöveg. Változtatni nem tudsz rajta, esetleg kérj bocsánatot,legkozelebb meg jobban vigyázz. (a lelke mélyén mindenki ribizli egy kicsit)
2018. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem kéne, felesleges.

De az is bánt, hogy nem így akartam volna a tudtára adni, hogy szeretem.

Csak, mert ezek után szerintem biztos azt hiszi, hogy szerelmes vagyok belé... Nem?

2018. aug. 16. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!