Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolog az, ha valaki...

Milyen dolog az, ha valaki kiborul attól, hogy a kedvenc külföldi énekese fellépett Magyarországon és ő nem tudott elmenni a koncertjére?

Figyelt kérdés
Ha valaki emiatt napokon keresztül totál ki van borulva
2018. aug. 16. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Sima hiszti. Elkényeztetett gyerek hisztériája, mert nem kapta meg amit éppen kigondolt.


A lányomnak is volt ilyen helyzete, de egy hangos szót nem szólt. Pedig mehetett volna, ha akar.

2018. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondanám, hogy normális. Mert a rajongás természete már csak ilyen.
2018. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát, azért én is biztos ki lennék akadva valamennyire, de nem napokig... :D Egy idő után már beletörődnék a dologba, és úgy állnék hozzá az egészhez, hogy majd máskor lesz rá alkalom. Régebben én sem tudtam elfogadni, ha valami nem úgy történt, ahogy én azt elképzeltem, de aztán rájöttem, hogy ennek semmi értelme. Nem kaphat meg mindent az ember, amire vágyik.
2018. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondám hisztinek. Meg van az az érzés amikor vágy de úgy igazán nagyon vágysz valamire? Legyen az akármi, egy csoki, egy mosoly, egy ékszer, egy koncert, bármi. Amikor gyűjtögetsz rá, pénzt, bátorságot.

Amikor annyiszor elképzeled hogy milyen lenne. És nem tudsz elmenni, nem kapod meg. Valahol normális a gyászreakció.

2018. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Kissé túlreagálja szerintem, de alapvetően megértem, hogy zavarja a dolog. Engem is zavarna, csak az élettapasztalatommal nem gyötörném magam egy ekkora dolog miatt, az semmire se jó s nem egy közeli rokonom halt meg... Szerintem egy ponton meg kell tanulnunk, hogy nem minden luxust kapunk meg, ami nagyon fontos számunkra.
2018. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Beteges dolognak tartom,mikor egyesek odavannak énekesért,stb.,és ajnározzák.Ott valami nagyon nagy gond van.Fejben.
2018. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

A Mumford and Sons miatt én is ki voltam kicsit, főleg mikor láttam, hogy ismerősök kint voltak. Elmentem volna, de nálam győzött a józan ész, mert csak az az 1 szigetes nap vagy 50 ezer lett volna utazással mindennel, meg a munkahelyemről se engedtek volna el.


Az ismerősöd biztosan nagy rajong, bár az ilyenek követnek el mindent, hogy ott legyenek. Egy kis hiszti túl lesz rajta.

2018. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egy kicsit túlreagált dolog ez, amellett, hogy normális reakció, ha egy emberrel találkozni akar valaki. Mindettől függetlenül túl van reagálva az a reakció, hogy napokig ezen emészti magát valaki úgy, hogy ki is van borulva
2018. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves kisgyerekről van szó? :)
2018. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Normális. Én négy éve bánom, hogy nem mentem Stromae koncertre, pedig imádom a zenéjét.
2018. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!