Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmennétek egyedül élményfürdőbe?

Elmennétek egyedül élményfürdőbe?

Figyelt kérdés
Tavaly nyílt nem is olyan messze tőlünk egy élményfürdő, amit szerettem volna mindig is kipróbálni, de senki nem akar jönni, akivel szívesen mennék. Nem ülnék ott egész nap, csak egy 3 órás bérletet vennék, de attól tartok, hogy ha egyedül megyek, ellopják a telefonomat vagy bármi mást, amit a helyemen hagynék, ha bemennék a vízbe. Mit gondoltok?
2018. aug. 16. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hely, ahová ne mennék szívesen egyedül. Ne fogjon vissza, ha nincs épp valamihez társaságod, ha mindig másokra vársz, akkor sose történik majd veled semmi :) Az értékeid pedig zárd el egy szekrénybe vagy vegyél egy vízálló tokot, amibe beleteheted a fontosabb dolgokat.
2018. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen mentek, mindig ottmarad valaki a törölközőn? Mi általában a párommal megyünk, és vagy mindketten kint vagyunk, vagy együtt megyünk be a vízbe. De sok helyen van értékmegőrző is, ha csak ennyi a gondod.
2018. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyedül bárhova viszont fürödni soha sehova..csak otthon v szálláson
2018. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék.
2018. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Telefont én pl. ilyen helyre sose viszek. Ellopják, stb. 3 óra nem a világ, aki fontos, annak jelzem, hogy X órától Y óráig nem ér el. Ha valamiről lemaradtam időközben, azt úgyis megtudom. Határidős dolgok idején (munka) meg sosem megyek ilyen helyekre.
2018. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran járok itt tőlünk pár saroknyira.

Én például sosem viszek oda telefont, meg egyéb értéket, csak törölközőt és ennyi. Sokszor ruhát sem viszek hanem itthon felveszem a fürdőruhámat és abban sétálok le. Ha esetleg a cuccaim eltűnnének, egy törölköző nem nagy érték hogy sajnáljam, a papucsom szintén nem az, csak kellemetlen mezítláb közlekedni. Bár erre sosem volt még példa. Pénzt sem viszek mert ott drágább kb minden, meg nyaraláskor szoktam csak így dőzsölni.


De ha úgy tervezek kimenni hogy egész napra akkor övtáskát viszek magammal, és értékmegőrzőbe teszem be szigorúan. Ott még soha nem tűnt el semmim, ráadásul egy a portán van a kasszánál ahol felügyelet alatt van, egy sornyi szekrény meg az úszómesterek bódéjánál ahol szintén van aki figyel rá, plusz kamera is figyeli a szekrényeket.


Amikor még a szülő falumban laktam 20 évesen akkor az ottani kis fürdőbe voltam úszómester így nyári munkán, ot t ha szabadnapomon mentem fürdeni mert járt nekünk kedvezmény akkor ha egyedül mentem mindig a kollégám asztalára tettem a cuccaimat, egyrészt nekem is szem előtt volt, másrészt onnan lopni senki nem mert.

2018. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne vidd a telefonod. Komolyan olyan nehéz néhány órát kibírni nélküle? Régen egyáltalán nem volt mobiltelefon. Menjél nyugodtan.
2018. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nehéz kibírni nélküle, hanem az, hogy be kell menjek a városba, ami 10 km, s aztán tovább 30 km-t. Nem arra vágytam, hogy mindenki azzal foglalkozzon, hogy jaj, nem lehet telefon nélkül kibírni pár órát, mivel nem pár óráról van szó!
2018. aug. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!