Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapesten miért nem osztanak...

Budapesten miért nem osztanak vizet az embereknek legalább a nagyobb tereken, csomópontokban?

Figyelt kérdés
Régebben a nagyobb tereken emlékszem még osztottak vizet meg két vagy háromdecis üdítőket.Miért kellett megszüntetni?Ezt is sajnálják tőlünk?Vegyük meg a boltba,nehogy ingyen kapjunk bármit is?Rohadt tetű ország ez.
2018. aug. 16. 12:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hőségriadóban szoktak most is.
2018. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne ingyen kapnod bármit is? Vedd meg, minden nagyobb téren vagy közelében van megfelelő bolt. Nincs akkora hőség amúgy. Inákább te vagy a tetű (lusta meg zsugori)
2018. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Könyörgöm minden ingyen van ebben az országban... A Medgyesi-kormány ebbe bukott bele. De az Erzsébet-utalványokkal Orbán is ebben utazik.
2018. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

"A kérdés átfogalmazva: Budapesten miért nem osztanak vizet AZ ADÓFIZETŐK PÉNZÉBŐL az embereknek legalább a nagyobb tereken, csomópontokban?"


Mindig van nálam, hátizsák és egy másfél literes palack vízzel. Vegyen rólam példát a többi ember!

2018. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Előző, de a hátizsák melegíti a hátadat. Nem izzadsz be alatta?
2018. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem osztottak vizet, csak mióta valami idiót bevezette a hőségriadót. Mindenkinél van vízcsap, aki nem akar szomjanhalni, tegyen el magának vizet. Ennyi.
2018. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem sört osztanak?

Aki nem szereti a vizet azzal mi lesz?

2018. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
és aki a sört nem szereti? :D én inkább a vörösbort preferálom, főleg a drágábbik, minőségibb fajtából, szóval nekem inkább azt osszanak :D
2018. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Múltkor amikor 35 fokos meleg volt árnyékban voltam több helyen is Nyugatinál,Mammutnál,Blahán,Oktogonnál sehol nem osztottak semmit.
2018. aug. 16. 13:39
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

A kérdezőnek inkább észt osszanak. 😁


Amúgy régebben volt, hogy osztogattak promóciós mini dobozos kólát vagy pepsit, de az nagyon ritka volt.

Én egy picike városban élek, de a múlthéten a nagy melegekben a spár és az autóbuszállomás környékén volt kint lajtos kocsi és abból lehetett kérni.

2018. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!